Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti gyávának gondolnáto...

Lányok, ti gyávának gondolnátok az ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Az utcán mentek a pasitokkal,és összefutnátok pár cigánnyal,kik féltékenyek a pasitokra,hogy ilyen jó csajuk van,erre valahogyan beszólnak a pasitoknak,aki nem mer visszaszólni,mert sokan vannak,és veszélyesnek tűnnek.


Ti gyávának gondolnátok az ilyen férfit ?


És ha nektek szólnak be,de még akkor se mer visszaszólni,vagy tenni valamit ?


2014. ápr. 6. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nő létemre én minimum visszavágnék.
2014. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem gyava, hanem okos. Egy ember par ellen nem tud mit tenni. Ugy latom, Te veled ot gyavanak. Tetszene ha miattad osszekapnanak a pasik. Probald mas modon feltekerni az egod, ne a pasikon keresztul.
2014. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem gyávának, inkább megfontoltnak és okosnak tartanám, aki kerüli a bajt, és engem sem kever bele. Ha visszaszólna, összevernék, és gondolom engem sem hagynának hogy csak úgy szépen végignézzem.
2014. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Vannak esetek amikor jobb hallgatni, nem akarom minősíteni a cigányokat de hát tudjuk milyenek, csak arra mennek hogy verekedést provokáljanak általában (nem mindenki tisztelet a kivételnek) és ha a barátod kicsit visszahuzódóbb típus akkor ezt meglehet érteni hogy nem szólt vissza, de ha utána mondta a magáét amit már csak te hallhattál akkor szájhős. Nem feltétlen gyáva a barátod, lehet hogy csak megfontolt volt mert ha most visszaszól és összeverekednek és a többség nyer akkor csunyán összeverik és lehet hogy kórházban köt ki. Továbbá megkíméli magát az esetleges rendőrségre és tárgyalásra járásoktól mert ezek a dolgok következményeket vonnak maguk után. És lehet hogy visszaszól és kiüt 1-2-őt és a többi elmegy akkor is csak magának csinálja a bajt mert akkor önbíráskodásért állítják elő mert ezek biztos hogy feljelentik. Szóval lehet hogy te is csicskának gondolod, meg lehet hogy az is nem tudom ezt csak te tudhatod meg ő, de rengeteg kellemetlenségtől óvta meg magát és csak annyit tett hogy hallgatott. Persze vannak olyan esetek amit már nem lehet eltűrni de ott sem az a legjobb megoldás ha rögtön ölre mennek, de néha ez teljesen elkerülhetetlen. Ha az én csajomnak szólnának be akkor én visszaszólnék és lehet hogy a többség el is verne mivel csak egyedül lennék mondjuk 4-5 főre de utána más lenne a helyzet mert ha ők csoportosan akkor én is tudok csoportosan és akkor kicsit elvadulna a helyzet, de ezt csak embere válogatja hogy ki milyen természetű
2014. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

helló!

ifjúsági és felnőtt karate országos bajnok vagyok eb és vb versenyző.

párszor volt ilyen szitu, mert ugye nem gyúrok, nem látszódik rajtam a több évtizednyi edzés rutin.

ált ezek azzal végződtek, hogy kaptak egyet jobbról balról, mindegyik ült a földön és nem tudta mi történt.

ha van ilyen, pár másodperc alatt lerendezem, ők meg nem értik, hogy az előbb még álltak most meg mit keresnek a földön.

de akkor sem azért teszem hogy a csajomnak domináljak, hanem mert sérti az önérzetem, hogy ha már 3an vagyunk akkor kemények vagyunk.olyan is volt aki ezután megismert utcán és még a haverjainak is mondta hogy ezzel ne kötekedjetek mert bedarál mindenkit, és csak néztek, de szólni egyik sem mert.

2014. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Te nem ismered azokat a bizonyos formájú és színű dolgokat?

Pont ezt várják, hogy valaki legyen olyan "bátor" (meggondolatlan), hogy visszaszóljon.


..és aztán megijednek, bocsánatot kérnek, és elszaladnak.

2014. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha visszaszól agyonverik. Amúgy sem lennék olyan férfival aki felül a provokációnak.
2014. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Továbbá megkíméli magát az esetleges rendőrségre és tárgyalásra járásoktól mert ezek a dolgok következményeket vonnak maguk után."


Hiába mész rendőrségre a rendőrség elintézi azzal hogy rasszista vagy, szóval nem kell tárgyalásokra menni, egyszer mész max, amikor feljelented utána már nem fognak csinálni semmit.

2014. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Most őszintén, kinek lesz jobb, ha visszaszól?


Egyszerűen értelmetlen.Növeli a srác tekintélyét, hogy pár random embernek visszaböfög két szóban valamit?Jobb esetben nem, mert ez aligha dicsőség.

A lánynak ettől nő a szemében a pasija?Megint csak jobbik esetben nem, mert gyakorlatilag nem csinált semmit.

Ha emiatt az egész verekedésbe torkollik, akkor az jó lesz bárkinek is?Nem gondolom.

Megéri lesüllyedni annak a szintjére, aki vadidegen emberek verbális ingerlésével éli ki magát?Nem.


Tehát ha visszaszólsz, akkor elmondhatod magadról, hogy intellektuálisan nem vagy magasabb rendű annál, aki veled piszkálódik, rosszabb esetben elmondhatod, hogy megvertek, mert idióta módon felvetted a kesztyűt a semmi ellen, vagy elmondhatod, hogy sikeresen kerültél ki egy felesleges balhéból, amit csak magadnak köszönhetsz, de ettől még távolról sem leszel jobb ember.


Szóval ha ki akarsz magaddal kezdeni, akkor persze, nyugodtan szólj vissza.

2014. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben nem biztos, hogy az a tényállás, hogy "nem mer visszaszólni", az is lehet, hogy nem akar.

Ha nem önző, akkor ezzel Téged, mint a barátnőjét védi, (ha önző akkor magát). Most gondold el: minimum 3-an vannak a nagyon bátor nagyon erős beszólogatók. Ha a barátod nem jártas a harcművészetekben, vagy a hasonló élethelyzetekben, akkor simán leverik. Ha elintézték, akkor ki lenne a következő célpont? Tippelhetsz.

2014. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!