Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőm masszőr szeretne...

Barátnőm masszőr szeretne lenni és engem az zavar, hogy más "ruhátlan" férfiakat taperol. Hogy küzdjem le ezt magamban?

Figyelt kérdés
Szóval... Egyszerűen egy hü*e fa* vagyok, de nem tudom, hogy fogom tudni ezt elviselni. Barátnőm masszőr szeretne lenni. Ehhez nem értek igazán, de azt mondta h az ahol a teljesen levetkőznek azok akiket masszíroz. Alapvetően féltékeny típus vagyok ez is megnehezíti ezt. Csak nem vagyok én se tökéletes és ha más pasikat fogdos AKIKEN nincs ruha.. zavar.. iszonyat. Jobb pasi nálam biztos és mi van ha vágyat kelt fel benne? Én reagálom túl tudom, de egyszerűen azt láttam egész életemben. Egymást csalják. Tudom, hogy ő nem ilyen (barátnőm) , de egyszerűen képtelen vagyok ezt feldolgozni, hogy más ruhátlan hapikat fogdosson. Miattam meg nem szeretném h ne csinálja, hisz ezt szeretné.. Kevés az a munka amit az ember örömmel csinálna. Valami módja van, hogy ezt sikerüljön feldolgoznom? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 6. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez csak egy munka.

Ismerősöm 20 éve van együtt a feleségével, a férfi pedig nőgyógyász. Akkor?

A plasztikai sebész pedig sokszor női melleket fogdos.


Ha megbíztok egymásban, akkor alaptalan a félelmed. Szerintem ez a nagyon erős féltékenység ronthatja inkább el a kapcsolatotokat. Beszéljétek meg, és nyugodj meg. Ha nem megy, akkor beszélgess kicsit egy pszichológussal. :) (és nem rosszindulatból mondom)

2014. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk ezt legyőzni benned, neked kell magadban, a módja meg annyi, hogy nem foglalkozol vele, és kész. (Tudom, mondani könnyű.) Engem nem zavarna ez a dolog, örülnék, hogy ő fogdos, és nem őt fogdossák.
2014. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha féltékeny típus vagy, akkor ez bármikor előjöhet nálad és bárhol. Én is 15 éve vagyok a férjemmel, aki nőgyógyász. SOHA egyetlen pillanatra sem voltam és vagyok féltékeny, pedig vannak igencsak csinos páciensei is. És akkor pld. mi van, ha megkíván egy másik férfit a partnered? Abban nincs semmi. A baj akkor van, ha félre is lép vele. Ezt pedig szinte lehetetlen megakadályozni. Miért akarod az egész életedet rettegésben leélni, hogy mi van ha... ????
2014. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Lefogom én ezt küzdeni magamban :) Tényleg köszönöm :)

2014. ápr. 6. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a barátnödröl szól, hanem rólad. A saját bizonytalanságodat vetíted ki rá. Attól félsz, hogy nem vagy elég jól neki, mert nem vagy biztos magadban. Ezt magaddal kell elintézned. A másik, hogy megcsalni bármikor meg lehet az ember barátját, nem kell ehhez testi kontanktos munka. Az irodai munkákat végzők között is vannak, akik megcsalják a barátnőjüket. A harmadik, hogy a masszőrség, egyáltalán nem szexuális meló. Eleve közepes fizikai munka, mert rohadt nehéz a lz ember mellett göenyedni egész nap és a kéznekn is megterhelő.
2014. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyél gazdag és tartsd el!


A masszőr nem fogdossa a vendéget, hanem masszírozza! A kettő nem egy és ugyanaz!


Egy masszőr

2014. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ajánlott irodalom: Osho: Szerelmesen
2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na,sikerült legyőzni?
2015. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azóta dobott
2015. febr. 6. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2015. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!