Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most pánikbeteg vagyok vagy...

Manó1235 kérdése:

Most pánikbeteg vagyok vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Ma is volt egy ilyen "rohamom" de olyan kis semmiség miatt hogy lekéstem a buszom és a barátomnál kell maradnom és kiakadtam mert ő nem akart velem jönni, üvöltöztem elkezdtem zokogni, aztán ütöttem vágtam ott ahol bírtam nem tudott leállítani teljesen kiakadtam, kifordultam önmagamból és azt kiabáltam neki hogy megölöm. Ez nagyon nem okés így már volt 3-4 ilyen rohamom tg is volt. Akkor összezúztam a kezemet, tiszta kék zöld vagyok. És nem tudom mi a bajom de nagyon nem okés így. Szerintetek? Merre menjek? háziorvos? és majd továbbküld? Volt valakinek hasonló baja?

2014. ápr. 7. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el először a háziorvosodhoz (nem muszáj csak lehet hogy van valami tanácsa, hogy esetleg ne rögtön gyogyszerekkel kezd) ő majd mond valamit, de szerintem a vége pszichológus . Ő tudna igazán segíteni, szóval mehetsz rögtön oda is.
2014. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gyógyszerekkel
2014. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

betegnek lenni nem menő és nem különleges. ha az vagy azt a pszichológus valszeg nem oldja meg elkerülsz pszichiáterhez aki szépen leszedál és olyan leszel mint egy növény. vélemény az hogy vannak dolgok amelyek miatt feszülsz. BÁRMIFÉLE dolog, lehet hogy nagyon sok apró amik közül nem tudsz konkrétakat kiemelni aztán amikor lekésed a busz az kibiztosítja ezt a gránátot ami robban. az meg aztán fáj és sírsz de a problémák attól még nincsenek megoldva. szerintem ez meg van fűszerezve egy kis önkontroll hiánnyal is mint a roma az ügyeleten aki 1000decibellel ordított éjjel mert hogy NEKI fáj és fosott mindenre, mindenkire aztán egyik pillanatról a másikra elaludt (mint egy csecsemő lol)

ha a helyedben lennék első lépésként megtanulnék meditálni legalább 5 percet és ha sehogy se sikerül bitzos rájönnék miért nem, milyen dolgok nyugtalanítanak és borítanak ki az egyensúlyból és így kutatnám fel a saját bombám komponenseit.

2014. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen könnyű ezért is szeretnék segítségért fordulni. Önbizalom hiányom is van és volt egy nyaram maikor a házból sem mentem ki, a boltba nem lehetett elküldeni .. egyszerűen félem egyedül menni. Mondtam a szüleimnek de hülyének néztek, szval ők nem is foglalkoznak ezzel az egésszel. Ezért szeretnék magam a végére járni. Mert ez több mint valamiféle hiszti..
2014. ápr. 7. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

. amire a nyári do,.og alapján tippelnék az inkább valamilyen kényszeresség, szorongás krónikus. de szerintem nincs bajod ha gondolod hogy komoly mondjad szüleidnek hogy úgy érzed el kéne dumálnod egy pszichológussal hogy megmondja mi a pálya. de szerintem nem kell aggódni magad meg tudod oldani ha erős vagy.

az önbizalmat meg a hiány mértékétől függően fokozatosan fel kell építeni.

2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!