Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! Ti, ha ezt...

Fiúk, lányok! Ti, ha ezt megtudnátok, hogy az a bizonyos srác teszi oda, leírnátok egy életre vagy nem biztos?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk mennétek haza este a munkából,felszállnátok a buszra és látnátok,hogy ott egy lufi az ülésen hátul de minden este és megtudnátok,hogy ki szokta odatenni,mégpedig egy felnőtt srác,biztos dinkának néznétek,hogy felnőtt létére miért teszi oda. Nade,ha egy idő után már nem rakna oda többet és látnátok,hogy mostmár nem teszi oda,akkor megváltozna a gondolatotok a srácról,hogy megjött az esze és,ha a buszon barátkozni,ismerkedni próbálna veletek,szívesen bevennétek a társaságotokba vagy úgy lennétek vele,hogy mindegy,hogy mostmar nem rakja oda a lufit,már egy életre leírtátok magatokban a srácot és nem fogadnátok szívesen,ha barátkozni akarna veletek,és elhajtanátok?


Tudom,hogy hülye kérdés,de igaz ugyanis én voltam az aki egy időben odarakta a buszra a lufit de mostmar nem rakom és,hogy mire számíthatnék,hogy merjek-e beszédbe elegyedni velük,mert mégis csak jobban eltelik a 40 perces busz út,ha az embernek van egy ismerőse akivel hazafelé eltrécselget. Vagy ne mert Úgyis elhajtanak?



2014. ápr. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki a lufis dokgot nem aranyos gesztusnak fogta fel, annak a szemében te még egy év múlva is a fura srác leszel, akit jobb elkerülni, akinek meg tetszett, azt szólítsd le mielőbb, mert örülni fog.
2014. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ adnál arra a kérdésre, amit mindenki feltenne, aki tudja ezt rólad, miszerint miért tetted állandóan oda a lufit?
2014. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Miféle lufit? Bolond vagy?" :D
2014. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de miért tetted oda a lufit? Ezt most nem értem :O Amúgy engem nem zavarna, csak megkérdezném hogy miért, aztán ha amúgy rendes a srác nem foglalkoznék vele hogy régebben lufikat pakolt a buszra.
2014. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!