Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme belekezdeni úgy...

Van értelme belekezdeni úgy egy kapcsolatba, hogy a srác minden idejét egy bizonyos sport tölti ki?

Figyelt kérdés

Szabadidejében csak ezzel foglalkozik. Ha nem éppen űzi,akkor videókat néz neten és hasonlók. Tetszik ez a sport nekem is,de én nem tudnám űzni,így nem tudnék vele lenni,mikor ezt csinálja. Tehát szinte nem is tudnánk együtt lenni,csak éjszaka. Azt nem akarom,hogy miattam háttérbe szorítsa ezt,mert nagyon szereti csinálni,és később talán nagy sikereket is elérhet vele ha így folytatja. Eddig nem volt komoly barátnője,így még inkább félek tőle,h nem fogja tudni úgy beosztani az idejét,h suli és a sport mellett velem is legyen. Nekem viszont szükségem van valakire,aki ott van mellettem,akivel tudok programokat szervezni,stb. Igazából nagyon akarom ezt,nagyon akarom Őt,de félek,h ha belevágunk,és még jobban belezúgok,utána fogja azt mondani,h mégsem kellek neki,mert a sport a mindene...

20/L


2013. aug. 16. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik ez a sport?
2013. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Zsebhoki.
2013. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ááágecc,ezen besírtam...ez jó volt
2013. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Didiiayer ***** válasza:
Nehéz kérdés, hát az van ha nem probáljátok meg akkor nem biztos, hogy fogod tudni, hogy menne-e és mennyire lenne ideje rád. Nem tudom hogy álltok most, de nem beszéltetek erről, hogy mit gondol mennyire férne bele az idejébe egy kapcsolat ha így sportol?
2013. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Sporttól függ mert van amelyikbe kell segítség és akkor vele lehetnél szóval ha leírod milyen sport lehet h tudok segíteni.
2013. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tőled függ és a türelmedtől. De először csak találkozgatnotok kellene, nem összeköltözni. Ha úgy érzed eleget tudtok találkozni, akkor tudtok igazán összejönni. Illetve számít az, hogy valóban mennyire érdeklitek egymást. A sport mellett te mennyire vagy fontos a számára.
2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azóta kialakult-e valami, de azért leíróm a véleményemet, hátha más is olvassa:


Én is ilyen srác vagyok, a sport az életem, nem is volt még komolyabb kapcsolatom, talán emiatt is. Nincs időm szórakozóhelyekre járni, csak az ismerkedéssel foglalkozni, komolyabban elmélyülni a dologban. De nem bánom, ha néha a lányok keresnek engem. Ne úgy értsétek, nem vagyok besz@ri alak, ha kell, én is kezdeményezek. Szerintem nyugodtan mondd el neki amit érzel, én a helyében örülnék neki! :) Ha fontos vagy neki, tud majd időt szakítani rád! ;)

20/F

2014. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!