Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gaz ha a no kezdemenyez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gaz ha a no kezdemenyez, o teszi meg azt a bizonyos lepest? Tetszik egy srac, es talan en is neki, ugy jon le. Viszont nem tudja hogy nincs baratom- valoszinu azt hiszi hogy van. Kezdemenyezhetek nala valahogy?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha irok neki ?
2013. okt. 18. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
De gáz. Ne kezdeményezz egy pasinál. Ha kellesz neki, ő fog odamenni hozzá, megismerkedni veled, és szemtől-szemben egyenesen rákérdezni a hátteredre. És semmilyen szóbeszédre nem fog adni. Csak arra amit tőled hall.
2013. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktor123456 ***** válasza:
2%
Szerintem nyomi, de ha kell, szerezd meg. Max kirakod, ha uncsi. :-)
2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, hívd el nyugodtan egy randira.


1. válaszoló véleménye meg csak a pasik egy részére igaz.

2013. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 vakondka ***** válasza:
100%

Nyugodtan kezdeményezz! Ma már egy nő is kezdeményezhet egy kapcsolatot nemcsak férfi.

A hogyanról így nem lehet ötletet adni mert nem írtad hány évesek vagytok, honnan ismeritek egymást, hol szoktatok találkozni, stb.

2013. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg, amíg a férfi lép.
2013. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdeményezhetsz vele beszélgetést. De randira nehogy elhívd, azt majd ő, ha nem vagy közömbös számára.
2013. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezhetsz te is
2013. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolóval értek egyet.

Van fiúk, akiknek amúgy semmi bajuk, de "szégyenlősek", nem mernek nyitni. Őket noszogatni kell.

Szóval szerintem közeledj felé! és jelezd neki hogy egyedül vagy, és bejön neked.

2013. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én anno a kiszemeltemmel inkább beszélgetni kezdtem, és ügyesen beleszőttem a beszélgetésbe, hogy esténként általában egyedül olvasok vagy számítógépezek, de a barátaimmal is szoktam programokat csinálni. Erre ő szerencsére lecsapott, hogy a párommal milyen gyakran találkozunk, és gyorsan rávágtam, hogy nincs senkim :)
2013. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Hat, 2 hetente egyszer jon a munkahelyemre , es olyankor egyutt dolgozunk par orat ( ilyen tanacsado fele ).

Lehkozelebb ket het mulva jon megint.

30 felett vagyunk, nincs meg a szama, munkahelyi emailje van meg.


Nem tudom, irjak e neki, vagy varjak megint ket hetet...

2013. okt. 18. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!