Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb dolog, ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, hogy alsóban volt egy fiú az osztályban, aki mindig kötekedett velem és volt, hogy az egész osztály előtt elkezdett rugdosni, én pedig elkezdtem sírni és mindenki odaállt körém és elkezdetek röhögni, beleértve a legjobb barátnőmet is. A poén, hogy a gyerek ezért semmit sem kapott, mert az anyja pénzelte az osztályfőnököt meg nyalt a tanároknak ezerrel, ezért sosem cseszték le semmiért...még a jegyeit is mindig felkerekítették, mert ha valamiből rosszjegyet kapott, az anyja bement balhézni...Egyébként ilyen volt az is, amikor ez a gyerek mellett ültem talán 2.-ban és elkezdett ütögetni poénból és az osztályfőnök állítólag nem látta, én meg a füzetemmel egyszer rácsaptam a fejére és azt érdekesmódon már észrevette és beírt egy szaktanárit..

De mondjuk az is megalázó volt, amikor egyszer irodalmon az egyik csajjal így elkezdett a tanár beszélgetni, én meg gondoltam, addig rajzolgatok, ezért elkezdtem egy szemet rajzolgatni egy lapra, a tanár meg meglátta és feltette a tábla tetejére. Ja és még pluszba oda is volt írva mellé, hogy "ez egy szem". Rossz szokásom, hogy mindig odaírom, mert szerintem elég szarul rajzolok (másik szerint amúgy szépen, de én nem hiszem el..).

2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz voltam, de már igencsak domborodtam, és egyszer elmentem orvoshoz, mert nagyon köhögtem. Félmeztelenre kellett vetkőzni, és a dokinő, amíg meghallgatta a hátam, az asszisztensnő felé fordított, aki határozott hangon rám szólt, hogy fordítsam el a fejem, amit én zavaromban meg is tettem.

Ott akkor hirtelen nem tudatosult bennem, hogy azért kérte ezt, hogy ne lássam, hogy a mellemet nézi - nagyon szép mellem volt.


Ezekben a helyzetekben utólag az a rossz, hogy az ember felnőtt fejjel dühös magára, hogy akkor és ott miért nem viselkedett másként.

Nekem pl. nem kellett volna engedelmeskedtem, hanem helyette azt mondanom, hogy:

- Azért, hogy zavartalanul nézhesse a mellem? - miközben a vizsgálat alatt egyfolytában a szemébe bámultam volna. (Lehet, hogy leszbikus volt?)


De persze kamaszként, tele gátlásokkal, erre képtelen voltam.

2014. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok


Az is megfordult utána még a fejemben, hogy a kezemmel el is takarhattam volna őket, de mondjuk csak egy ideig, mert utána a dokinő előlről is meghallgatott, és nem engem fordított meg, hanem ő került meg engem.

2014. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
jav: elölről (elnézést)
2014. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!