Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kézfogásnál mi a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézfogásnál mi a legmegalázóbb dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk pár hete és neki már új barátja is van... Mivel a munkánk miatt továbbra is napi kapcsolatban vagyunk, valószínűnek tartom hogy előbb-utóbb be fogja mutatni nekem az új barátját. Szeretnék valahogy azonban odamondani neki valami frappánsat, de nem bántva az exemet ezzel... A kézfogás elutasítását viszont túl kicsinyesnek tartom és valami frappáns mondattal, cselekvéssel szerintem sokkal nagyobbat lehet "ütni". Szerintetek?
2011. dec. 5. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
"Szevaaasz! Hallom te vagy az új áldozat!"
2011. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Sok szerencsét. Részvétem"
2011. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hiedehen egykedvűen kell viselkedni....sőt inkább jókedvűnek kell lenni és akkor majd féltékeny lesz hogy hátha nem is volt eléggé hatásos a szakítás.ő egy túl kimért nem éppen kedves hapsira számítana akivel túl kell élni az elkerülhetetlen találkozást de utána már tök tiszta a lap.ha nem az kapja az új amire számít az kétségeket ébreszthet benne
2011. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hallod, az ilyen beszólásokkal nem őket, hanem magadat alázod.


Ha a srácot kellemetlen helyzetbe akarod hozni, akkor:

1. Hozd a legjobb formád, legyél vele jó fej és közvetlen.

2. Éreztesd vele, hogy mennyivel jobban ismered a frissensült barátnőjét, mint ő maga.

2011. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja tényleg az Apádra ütök vagy melyik filmben a főhöst kifejezetten zavarta milyen kedves az ex.nameghogy Icemannek és Maverick nek hívták egymást a topgun nyomán
2011. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Még annyi háttérinfot a dologról, hogy szeretném amúgy visszahódítani az exem... Épp ezért akarom kellemetlen helyzetbe hozni a srácot, valahogy kimutatva hogy ő mennyivel kevesebb mint én. Ugyanakkor nyers és bunkó se akarok lenni, mert azzal meg magam alatt vágnám a fát.
2011. dec. 5. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod őt cseszegetni? Ő nem bántott téged! Ne legyél genya! Gondolj bele fordított helyzetbe!!!! Legyél vele udvarias és tisztességes!!!
2011. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 22:07


Veszett fejsze nyele! Amúgy meg akármivel is bántod meg, te leszel a bunkó és jogosan! Így nem fogod őt visszakapni!

2011. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:07:

Igen, sajnos így nem fogod visszaszerezni. Te leszel a szánalmas a lány szemében. Ha a mostani pasiját szereti akkor kiáll mellette és te pont ezt fogod benne erősíteni.

Szerintem hagyj fel ezzel a megalázás dologgal, köszönj neki tisztességesen. Nem kell nyájasan de ne is flegmán. Csak közömbösen.


Egy helyen dolgoztok az exeddel. Hidd el a srác csőrét ez mindennél jobban fogja piszkálni. Mondanod sem kell semmit. Lehet, hogy annyit fog féltékenykedni emiatt, hogy az exed hagyja majd ott.


Esetleg annyit tehetsz, hogy megadod a csajnak a napi témát rólad :D Úgy értem, hogy teszel valamit ami felbosszantja vagy éppen jól esik a lánynak és majd ha ezt mesélgeti a mostani pasijának, az biztos hogy vörösödni fog a feje :D


21F

2011. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, azt hiszem jó arc leszek és az exem körül maradok mint "barát"... egy ideig. ;)
2011. dec. 7. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!