Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legmegalázóbb dolog, amit eddig lány tett veletek?

Figyelt kérdés
Pl. ha nagyon bunkón utasított vissza, vagy lejáratott, stb.
2012. nov. 3. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
együtt buliztunk,mind a ketten berúgtunk s ekkor ő mással smárolt míg én szenvedtem a piától. :D
2012. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Kisiskolás koromban a szerelmeslevelemet felolvasta a suli udvarán és rajtam röhögött a fél suli.

De aztán nagyobbak lettünk és belőle egy senki lett én meg csupa jó nővel jöttem össze. :)

A mai napig sajnálom őt a tette miatt... Nekem csak jót tett, magával inkább rosszat. :)

2012. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soroljam? :) Volt olyan, akivel egyszer találkoztunk, aztán megbeszéltük, hogy majd megint fogunk, végül előtte pár nappal közölte, hogy ne menjek, mert nem tud megszeretni. A másik hasonlóan "kedves" leányzó megadta az msn-jét, kétszer-háromszor beszélgettünk, utána elhívtam egy személyes beszélgetésre, azt mondta, hogy nem ér rá, csak később. Legközelebb meg mikor ráírtam, akkor már nem is válaszolt, én meg ott ültem a gép előtt, mint valami hülye. Számomra nehéz eldönteni, hogy melyik a leginkább megalázó, holtversenyben szerepel a kettő. :) Nálam ez már a bunkóság kategória, de hát nem vagyunk egyformák. Szerintem mindent el lehet intézni normálisan is, azt is, ha nem tetszem valakinek.
2012. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó:

ilyenekről tudnék én is mesélni...

2012. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hole Hunter ***** válasza:
Ötleteket szeretnél meríteni?...nem szép dolog!
2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, csak érdekel.
2012. nov. 3. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok... volt egy csaj, aki bár tudta, hogy a barátom foglalt, mégis a fejébe vette, hogy megszerzi. írogatott neki, kereste, de barátom mindent kitörölt, válasz nélkül. majd barátom elment kocsmázni, a csaj pedig megtudta ezt. odament, és a seggrészeg barátomra rámászott. barátom meg részegen és hülye fejjel smárolt vele... mai napig fáj, akárhányszor eszembe jut, pedig majdnem 2 éve történt...
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!