Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a gonosz emberekkel kedves...

Ha a gonosz emberekkel kedves vagyok, megváltoznak?

Figyelt kérdés
Én alapjában véve egy kedves ember vagyok, szeretek boldog lenni, és másokat is azzá tenni. Sajnos van pár ember, akik visszahúzódó személyiségem miatt nem kedvelnek, lenéznek. Én azonban továbbra is kedves vagyok velük, adok nekik újabb esélyt, lehetséges, hog idővel megtörjön a jég, és ők is barátságosak lesznek?
2014. márc. 19. 12:56
 1/8 A kérdező kommentje:

*kedves

Van egy lány, aki nagyon lenéz, vele már próbálkozom, nem sok sikerrel. :/

2014. márc. 19. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Az emberek nem változnak.


Lehet ideig odáig probálnak más milyen lenni de személyésigük nem változik.


Aki elcseszet azis marad bárhogyan probál meg változni

2014. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez a lány aki lenéz téged az osztálytárad? mert akkor már csak pár évet kell kibírnod, viszont ha te szeretnél vele barátkozni akkor merj beszélni vele. Viszont minden ember tetszését nem nyerhetjük el sajnos.
2014. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. vagy tovább gonoszkodnak veled, vagy lehet kibékültök látszatra, de csak azért, hogy kihasználhasson.
2014. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előbbiekre.

Legyél vele olyan, amilyen egyébként is lennél. Ha megváltozik, megváltozik, ha nem, nem, ne ő határozza meg, hogy te milyen vagy.

2014. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, legyél önmagad!
2014. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem lehet megváltoztatni az embereket; a "gonoszakat" egyáltalán nem. Azt viszont nem szabad hagynod, hogy lenézően bánjanak veled.
2014. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, NE legyél kedves velük! Vagy még olajat öntesz a tűzre, vagy látszólag visszavesznek az arcukból, de kibeszélnek, kihasználnak utána. Nagyon sok személyiségzavaros ember mászkál körülöttünk, beteges érvényesülési vágyuk, a másik semmibe vétele miatt magas pozíciókba felkapaszkodva, javarészt érdemtelenül. Ez nem új keletű jelenség, de a mai felfokozott "őrület" ideális terep nekik, hogy a zavarosban halásszanak.
2020. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!