Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják egyesek?

Kisurbán kérdése:

Miért csinálják egyesek?

Figyelt kérdés
Sok korombelinek látom a kezén akik NEM emós kis csírák hogy megvan vagdalva vagy karcolgatva a csuklójuk ennek mi értelme lenne ? ezt sosem értettem
2014. ápr. 12. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség.
2014. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan sok a problémájuk!


Tudod, sajnálják, hogy még 13 évesen nem volt pasijuk.

Hogy nem vehetnek piát, meg cigit.

Hogy kertes házban, jó körülmények között élnek.

Szegények, annyi problémájuk van, hogy már sajnálom őket.


Vagy menők akarnak lenni, vagy szimplán elmebetegek.

2014. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ma ez a lázadási divat.
2014. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, pedig 14 vagyok. Kis 13 éves lány sír nekem, hogy ő már megint vagdosta magát, mert nem tud vele leállni, mert késztetést érez rá. Mi a késztetés? Ez nem drog, hogy rászokjunk. Egszerű feltűnési viszketekség. 14/l
2014. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazából vannak azok a súlyos esetek amikor az illető konkrétan rászokik mert az ember csak egy fájdalmat érez egyszerre, és ezt elviselhetőbbnek találja mint a lelkit. De ehhez tényleg nagyon súlyos lelki terror kell.

Hacsak azt a 13 éves lányt nem bántalmazzák nap mint nap vagy kényszerítik prostitúcióra kétlem, hogy érezné azt a késztetést.

Feltűnési viszketegség.

2014. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Lehet, hogy látta a másikon, és menőnek tartja, ezért ő is csinálja. Lehet, hogy tényleg problémája van. Most lehet akadékoskodni, hogy mi baja lehet egy 13-14 éves gyereknek, de megérdemelnék ,hogy komolyan vegyék őket.
2014. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet sokféle baja, lehet, hogy szörnyű élete van otthon, de akkor nem a vagdosás lenne az első jel erre.

Akin csak ezt veszik észre az egy komolytalan liba aki nem tudja mivel játszik aztán 17 évesen sír gyk-n , hogy hogyan lehet eltüntetni a visszamaradt hegeket.

2014. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
A lelki sebek sohasem gyógyulnak be. És inkább a testemen ejtek sebeket, mert azok beforrnak, majd eltűnnek. A lelkemen lévő sebeket felszaggatják. Könyörtelenül. És ez is olyan mint a drog. Nagyon is olyan. Megnyugtat. Érzed hogy élsz, hogy még van remény. És ha túl sokat csinálod hozzászoksz a véred csillogásának látványához. De aki nem érzi, az nem is értheti. Engem elkapott a depresszió, kimásztam belőle. Most hogy kimásztam visszalöktek aljas módon. Mindenki mást keres segítségül hogy túléljen. Hogy ne pusztuljon bele a fájdalomba. Aki cigizik ugyanezt csinálja. Van aki így, van aki úgy teszi, de teszi.
2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenném hogy ha valakit az izgat h mennyire csillog a vére és h ezzel érzi csak h igazán él és van remény akk szerintem jól szájba rúgom 2x és ha nem elég neki a kiölő vére még az orrát is eltöröm. Hülyeség a lelki problémára fogni nekem 16 éves koromban meghalt az Édesapám na most ez egy 16 éves fiúnak mekkora trauma ? sokkal nagyobb mint h naponta csesztetnek úgy h nekem ne jöjjön senki azzal h szekálják örüljön h van hova hazamennie és gondoljon inkább arra h valakinek még nála is rosszabb.
2014. ápr. 12. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem értek egyet az utolsóval ugyanakkor nem értem a reackiódat.

Honnét tudod, hogy ő min ment keresztül? Lehet, hogy sokkal nagyon problémája van, lehet, hogy ő nem csak egy apát vesztett el habár már ez is szörnyű dolog, de ne aggódjál van még lejjebb, nem te vagy a világ legszerencsétlenebb embere.

Más. Szerinted attól jobb lesz, hogy itt keménykedsz? Senkit nem rugdosnál te meg, gyáva vagy, csak itt nagy a pofád, azt hiszed, hogy az erőszak, pláne az ilyen ok nélküli/értelmetlen erőszak megold bármit is?

Hát szivem nehéz életed lesz...

2014. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!