Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ertelme van ennek? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme van ennek? Miert csinaljak egyesek ezt?

Figyelt kérdés
Egy adott pasirol van szo, szoval 2 evig egyutt volt egy csajjak, komoly volt a kapcsolatuk, majd a lany kiment kulfoldre dolgozni, es kiderult, hogy megcsalta a sracot. A srac persze azonnal otthagyta, es megfogadta, hogy mivel ot kihasznaltak, ezert o is ki fogja hasznalni ezentul a csajokat. Most ott tart, hogy komolytalan, jatszadozik a lanyokkal(mar persze aki engedi), ha pedig semmi csaj nincs kilatasban, akkor van 1-2 olyan csaj, aki konnyuveru, felhivja oket, vagy talalkozik veluk, es ha hianya van, akkor hozzajuk fordul.
2013. okt. 3. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos meg tudom érteni.

Egy nagy csalódás örökre elveheti egy fiu/lány kedvét a lányoktól/fiuktól.

2013. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne ítélkezz felette, nem a te dolgod.
2013. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy az egyik akivel "összejár" de te többet akarnál tőle, miközben neki csak egy húscafat vagy.
2013. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van elsőnek... engem is teljesen megváltoztatott egy csalódás. Nem tehetek róla.
2013. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-es: Ha van kedved részletezhetnéd, mert érdekelne. ;)
2013. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is. Egyébként lehet, hogy én is e felé haladok.
2013. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem en vagyok az egyik a ketto kozul, en teljesen kivulallo vagyok, es lassan 2 es fel eve tetszik a srac
2013. okt. 3. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Ha tetszik a srác 2 dolgot tehetsz:


1. Vársz, hogy "felnőjön"

2. Elmondod neki hoyg tetszik neked, de annak is két kimenetele lehet:

- Vagy összejöttök, meghúz, és otthagy.

- Vagy megváltozik miattad. (Erre szerintem csak 19% az esély.)

2013. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt leírtam mindent. De őszintén megmondva ahogy telik idő, már egyre inkább ez sem érdekel. Az emberiség mindig azt mondogatja hogy hogy különbözünk az állatoktól, mert tudunk gondolkodni .... Tudtad hogy az elefántok gyászolják egymás halálát(vannak érzéseik).

2013. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!