Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 16 éves srác vagyok, nyáron...

16 éves srác vagyok, nyáron költözünk borsodból vas megyébe. Apám külföldön dolgozik, nem kell annyit utazni, anyámnak is nekem is több lehetőségem lesz később. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon tartok ettől,nem találok értelmes barátokat,suliból hazajőve otthon egyedül fogok gubbasztani,amíg anyámék nem jönnek haza akár csak hétvégére. Fogalmam sincs hogyan tovább.. stb. mi a véleményetek?
2014. márc. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kellemetlen helyzet. De szerintem ha ahol most laktok, ott jól kijöttél az emberekkel, és voltak barátaid, akkor itt sem lesz másképp. Az azért jó lenne, ha valami normális iskolába kerülnél, ahol értelmesebb emberek vannak. Amúgy pontosan melyik településre költöztök? Én szombathelyi vagyok :) 17/f
2014. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ják,Táplánszentkereszt,Tanakajd,Gyöngyösfalu talán ezek vannak kinézve
2014. márc. 16. 18:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. 10-15-en vagyunk haverok,3200fős kis városban lakunk,attól félek,kisebb településen nem lesz senki,miskolc nagy város,szombathely sem kicsi,de jóval kisebb úgy tudom. Sok fiatal van arrafelé? Én még a cigányokkal is kijövök,szóval ezzel nincs gond.
2014. márc. 16. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

3 évig éltem Vas megyében.

Persze, ott is vannak értelmes emberek, és azért nem lehetetlen, hogy az erős barátságok túlélják a távolságot is, különösen a mai világban.

De Vas megye... :S

2014. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, sok fiatal van, 4 gimnázium van a városban, meg több szakközépiskola. Nem egy Budapest, de szórakozóhely is akad azért pár. Sok ismerősöm lakik azok közül valamelyik faluban, amiket felsoroltál, de persze ők is Szombathelyre járnak be tanulni vagy dolgozni, mindegyik hely olyan 15-20 perc busszal, szóval bőven vállalható távolság. Szerencsére erre nagyságrendekkel kevesebb roma van, mint ott Borsodban, szóval ezt a képességed nem nagyon kell majd kamatoztatnod.
2014. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!