Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés együtt élni valakivel? Úgy értem, ha valaki együtt van valakivel 1 évig és utána összeköltöznek. Mondjuk egyedül szeretne lenni az egyik, akkor nem zavar a másik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

néha jó néha nem

ha megértő,normális akkor nem

2013. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy együtt élünk, nem jelenti azt, hogy éjjel-nappal együtt vagyunk. MIndenki csinálhat saját programot, amikor a másik kicsit egyedül lehet. (Haverokkal sörözés, barátnőkkel kávézás, stb.)
2013. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem. :)

„(Haverokkal sörözés, barátnőkkel kávézás, stb.)” - Ha haverokkal vagyok akkor nem vagyok egyedül. :)

2013. okt. 18. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értettem, hogy hol az egyik, hol a másik megy el külön programra, és addig a másik egyedül van. :)
2013. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose zavart a párom, ha mindketten otthon vagyunk se lógtunk folyamatosan a másik nyakán. Volt hogy ő gépezett én meg olvastam vagy fordítva.


Meg a program haverokkal szintén lehetőség. Engem mindig vinni akart a pasim a sörözésekre, és kicsit megbántódott ha nem mentem, de olyankor pl egyedül lehettem otthon (meg nem akartam én a pasi haverok terhére lenni attól hogy pasim elrángatna, ők nem tuti hogy örülnének :D)


(ugyan így meg én is eljárhatok saját haverokkal, akkor meg a pasi marad otthon egyedül)


Vagy ha más a hobbink, pl valamilyen sport akkor is egyedül van addig a másik.


De ha szereted a párod sose érzed tehernek a jelenlétét, annyi magány meg mindig van külön szervezés nélkül amennyi kell.

2013. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én és a párom eléggé szeretünk egyedül lenni, de érdekes hogy egymást nem szoktuk zavarni. ha mégis akkor én vagy ő elmegy egy másik szobába, és meg is van oldva a probléma. főleg ha olyankor még fejhallgató is van a fején, és még csak nem is hallja hogy mit csinálok.
2013. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha zavaró, pl. ha a lábam epilálnám. Ezért előny, ha van két szoba :)
2013. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én, ha egyedül akarok lenni, akkor befekszem a kádba olvasni, mert csak 1 szobánk van:)


Amúgy meg a férjem később ér haza nálam, így van időm egyedül lenni hétköznaponként 3 órát.


Ezen felül 24 éves koromig (amíg össze nem jöttem a férjemmel) vagy magányos voltam,

vagy szar kapcsolatban,


szóval nem igénylem az egyedüllétet, elég volt belőle.


27/N

2013. okt. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. okt. 25. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!