Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltból extrovertált?

Introvertáltból extrovertált?

Figyelt kérdés
21 éves joghallgató vagyok és rájöttem,hogy sosem lehet belőlem igazán jó jogász ezzel a személyiséggel akármennyire is szeretem a jogot. Hogy tudnék változni? Folyton feszegetem a határaimat,igyekszem kimozdulni a komfortzónámból de mindig csak kis időre sikerül...mit tanácsoltok?

2014. ápr. 13. 17:25
 1/3 Hengerelőhereverem ***** válasza:
37%
Én alapból csak lebeszélni tudnálak a jogról, főleg azért, mert folyamatosan újra kell tanulni(kis túlzással kb hetente kiadnak egy 100 oldalas törvénykönyvet) és a határokat sem te szabod meg, te csak a kiskapukkal élhetsz. Menj mérnöki szakmát tanulni és aztán irány a kutatás, ott aztán feszegetheted a határokat, még Nobel-díj is jár érte.
2014. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el Susan Cain Csend című könyvét, pont jó lenne neked, mert ő is ilyen téren dolgozik/ott, renget hasznos infóra találsz benne.
2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Ha komolyan szeretnél a kérdésedre választ kapni azt nem itt fogod megkapni! Menj el egy önismereti kurzusra, ott jobban ki tudják ezt neked fejteni, irányt tudnak mutatni.


Én úgy gondolom introvertáltból extrovertált ember nem valószínű, hogy lehet. Esetleg lazább, könnyebben megnyiló típus igen, de extrovertált nem valószínű.

2014. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!