Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire bunkóság 10-es...

Az mennyire bunkóság 10-es skálán ha az exed elhoz valahova egy csajt úgy, hogy tudja, hogy te is ott leszel és konkrétan az 5 méteres körzetedben tartózkodnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mit törődsz vele? Szakítottatok, már nincs közötök egymáshoz. Szarni rá...
2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez miért bunkóság? Az exed, tehát már a múlt.
2014. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
egyetértek első két válaszolóval.
2014. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Írtál egy szót, idézlek

"exed "


Tudod ez mit jelent?

Hogy ő már a múlt, nincs közöd hozzá. Akkor miért zavar az téged ha más nővel van? Legyen, már ne érdekeljen kivel kavar és kivel nem. Így nem is bunkósság ez, mert nem várhatod el az extől, hogy mindig egyedül legyen mert te is ott leszel az adott helyen. Lépj túl rajta..ennyi

2014. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 manó1235 ***** válasza:
93%
ha az exed akkor tényleg lekell szarni.. az én exem is ezt csinálta előttem nyalt falt valami kis tinit :D de magasról tojtam rá mert ott volt velem a jelenlegi párom :)
2014. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az exed, akkor neked nem jelenthet semmit a csávó. De ha még érzel vamalit iránta, akkor egy 2 hetes érzelemeltörlő kúrát javasolnék. Az minden gyengéd érzést kiöl belöled és már nem fog zavarni, csak sok erőszakos filmet kell nézned és sok erőszakos játékkal kell játszanod. Komolyra fordítva a szót, ha ő szakított veled, akkor 10-es skálán 12-es.
2017. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!