Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitől féltek?

Dododen kérdése:

Ti mitől féltek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg hogy ti mitől féltek.
2014. ápr. 15. 16:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Én totál hülye dolgoktól is félek. De leginkább azoktól, amit még sosem csináltam, pl.:kocsivezetés.... :D
2014. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Démonoktól(tudom hogy nincsenek), sötétben meglátok egy arcot, valaki követ, valami vízben úszva leránt a mélybe
2014. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

ÍÍÍ!!!!

A második válaszoló durva dolgoktól fél.

Ez tényleg félelmetes. :O

2014. ápr. 15. 16:28
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Én attól félek, hogy nem félek. Aztán rosszul lépek, és az életből kilépek.
2014. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szellemektől/démonoktól. Pl éjjel ha felébredek ésa sötétbe bámulok, akkor attól félek, hogy mi van, ha valaki 5 centiről bámul rám, csak én nem látom. Utána reccsen valami (hőtágulás) én pedig azonnal felkapcsolom a villanyt (van két másodperc amíg a villany tényleg felkapcsolódik) és persze semmi ninsc ott, de utána ugyanúgy félek...
2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

4. válaszoló.

Én hasonló képen cselekszem mint te. :)

2014. ápr. 15. 16:37
 7/36 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Megpróbálom leírni, de olyan sok van, hogy hirtelen nem is tudom kb felét se.:D


A legfőbb félelmeim egyike a horror, és az abban felbukkanó különféle szörnyek. Félek még a démonoktól, a gonosz emberektől, és minden veszélyes sportágtól és dologtól is.

2014. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Én sok mindentől, de amitől már kórosan félek az a halál.

Egyszerűen félek a haláltól, és nem akarok meghalni.. Sajnos már ott tartok, hogy néha ha álmodom a halálomról akkor utána hetekig rettegésben vagyok. Ideje lenne felkeresnem egy buddhistát vagy valakit aki segítene a halálfélelmem leküzdésében.


Ha viszont kézzel fogható dolgoktól kell félnem akkor 2 dologtól félek már-már hisztérikusan

Az egyik a pókok. Undorodom a pókoktól

a másik amitől nagyon félek az a fogorvos..:)

2014. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

6. válaszoló

Fogorvos:Ez aranyos :)

2014. ápr. 15. 16:43
 10/36 anonim ***** válasza:

Én csak 1 dologtól félek. Hogy erőszakos halálom lesz. Attól, hogy megfulladok a vízben mert valaki a fejemet nyomja bele, vagy elvágják a torkomat, vagy lelőnek, vagy megfojtanak miközben megerőszakolnak.

Túl sok ilyen megtörtént eseteket nézek, és elképeszt, hogy sokan milyen brutálisan halnak meg mások keze által..

40/N

2014. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!