Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nem féltek, hogy...

Lányok! Ti nem féltek, hogy egyszer megerőszakolnak és megölnek benneteket?

Figyelt kérdés
szinte mindennap hallani,hogy mennyi nőt megerőszakolnak és megölnek itt Magyarországon és én már komolyan rettegek. Önvédelemre kellene járni de 4-5 férfi ellen nem tehetünk semmit ha ránk támadnak. Minden országban ez zajlik vagy nálunk durvult el ennyire a helyzet?? Lányok ti gondolkoztatok már ezen és,hogy mit kellene tennünk?
2013. okt. 1. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én olyan ronda vagyok, hogy engem ez a veszély nem fenyeget.
2013. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a média mennyire megbízható. Én óvatos vagyok, de nem félek. Nem vagyok szép (ezt mondjuk letojják az erőszakolók amúgy, nem a szépre mennek, hanem a könnyű prédára), nem vagyok viktimológiai típus (azaz olyan, aki lefagy ilyen helyzetben, sok erőszak egyszerűen fenyegetéssel történik, és az áldozat félelmét használja ki - nálam a HARAG a típusreakció, nem a félelem stresszes helyzetben) és nem mászkálok gáz környékeken (szerencsére megtehetem).


Egyébként ha pl. olyan helyre készülök, amibe nem bízom, van nálam kés (jó fajta, nem olcsó mosogatóacél). Sokat lehet, hogy nem ér, de legalább a szemét és a farkát, vagy ha sikerül, az életét magammal vinném a halálba. Megbecsteleníteni kb. akkor tudnának ha eszméletlen vagy halott vagyok, hiába nem vagyok se erős, se képzett, tapasztalatból tudom, mire képes az a bizonyos vörös köd.

2013. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerencsere nem vagyok az "szurnam" tipus, szoval annyira nem felek. De azert inkabb ovatos vagyok, kerülöm a veszelyes helyzeteket, es inkabb tul elövigyazatos vagyok, mint kicsit hanyag.

Es nem Mo-n elek.

2013. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
És te még hiszel a médiának?
2013. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én meg tudom,hogy nagyon tetszem a férfiaknak és sajnos a kisebbségnek is.....:(( ha olyan a helyzet én rögtön lefagyok és végem...
2013. okt. 1. 19:25
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Majd megvédelek :P
2013. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Sajnos olyan környeken lakom, ahol borzaszto sok a bevandorlo. Napközben sem szivesen setalok, nem hogy este... De igyekszem elkerülni öket, nem a szemükbe nezni, es valahogy mindig "felkeszülten" setalni, barmerre jarok.

2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

na ez most pár hétig népszerű téma lesz a lányok/nők körében...

sajnos vannak ilyen nagyon rossz emberek, akik ilyet tesznek, de a miértje sajnos sose nem derül ki.

2013. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért ez nem törvényszerű, hogy minden nőt bántanak csak azért, mert nő. Különben is, egy férfit is megtámadhatnak, megölhetnek ugyanúgy, max nem erőszakolják meg.

Egy nemi erőszak pedig úgy gondolom, nem viselne meg olyan brutálisan, ha nem kapok el semmilyen komoly betegséget. Jó, biztosan kínszenvedés lenne, de ez még mindig nem olyan rossz, mintha megölnének, maradandó sérülést okoznának. Amúgy én is úgy vélem, hogy megerőszakolni esetleg akkor tudnának, ha nem vagyok eszméletemnél.


Egyébként nyugis városban élek, meló után este mindig egyedül megyek haza, nem szoktam rossz arcú emberekkel találkozni. Soha nem is félek. Kés az nálam is szokott azért lenni, de egyébként sem vagyok egy félénk típus, ha megtámadnának, előjönne belőlem a vadállat.


Viszont ha rossz környéken élsz, tényleg nem éri meg kockáztatni vagy legyél nagyon felkészült.

2013. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha már írtátok ezt az eszméletlenséget.

a börtönben is úgy erőszakolják meg a keményebb fickókat,ha nagyon nem bírnak vele,hogy leütik a stokival,vagy lefojtják aztán az ájult testén végigmennek az erre hajlamosak.

és amit írt az egyik válaszoló lány az nagyon jó gondolkodás,hogy nem tekinti magát áldozatnak.

az önvédelmi edzéseknek is ez az egyik legfontosabb célkitűzése,hogy az agyat átkapcsolja túlélő üzemmódba az áldozatéból és külön tréningek vannak a lefagyás legyőzésére is,stressz tréning a neve.

a fegyver használatot is inkább tanulni kellene,mert ha elveszik tőled,akkor fel is fegyverezted a támadót.

2013. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!