Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Levelezett már valaki antiszoc...

Levelezett már valaki antiszociális személyiségzavaros (szociopata vagy pszichopata) egyénnel? Mennyi idő után jött rá, hogy az illetővel valami nincs rendben és hogyan sikerült feldolgozni, mikor a másikról lehullt az álarc?

Figyelt kérdés
antiszociális, személyiségzavar, szociopata, pszichopata, levelezés, álarc, csalódás

2014. ápr. 19. 15:20
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam a kulcsszavakat, elnézést.
2014. ápr. 19. 15:22
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elküldtem magamnak egy próbaüzenetet, hogy lássam, jól működik-e a levelezés funkció az adott oldalon.

Ezért ha nem vagyunk szigorúak, elmondható, hogy leveleztem pszichopatával.


22 év telt el, mire rájöttem, hogy valami nincs rendben. Eddig azt hittem, csak kiegyensúlyozott a lelki világom, de rájöttem, hogy érzelmi sivárság jellemez és az együttérzésre való képesség teljes hiánya. Feldolgozni nem nagyon kell ezen semmit, hiszen miért hiányoznának az érzelmek, ha nem tudom, milyenek? Aki még sosem szívott cigit, annak nem fog hiányozni.

2014. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
És még egy fontos, hogy miből jöttetek rá, hogy az illetőnek ez a személyiségzavara lehet/van?
2014. ápr. 19. 15:32
 4/35 A kérdező kommentje:

2-es, de jó, hogy pont te válaszoltál.

És nem voltál szakembernél, hogy kiderüljön, milyen mértékben vagy személyiségzavaros? Nem okoz problémát a kapcsolataidban, hogy nincs benned empátia, és kevésbé tudsz szeretni? Egyáltalán szükséged van az emberekre? Ha igen, akkor milyen szempontok alapján választasz közülük? Mi az érdekes, vonzó számodra egy emberben? Vannak barátaid? És téged mi tesz boldoggá (a szexen kívül)? Egy ilyen ember tud szenvedni a magánytól? Te igényled, hogy foglalkozzanak, törődjenek veled? Hogy fontos legyél valakinek?

Bocs a sok kérdésért…


Én kamasz koromban egyébként kipróbáltam egy Chesterfield cigit, de semmi jót nem találtam benne, tiltakozott ellene a szervezetem, így soha többet nem cigarettáztam.

2014. ápr. 19. 15:49
 5/35 anonim ***** válasza:
Én egy amerikai szociopatával. Az viszont tudatos volt, azaz tudtam, hogy ő az. Nem igazán észrevehető ám; a szociopaták például tökéletesek. Sok szempontból legalábbis.
2014. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5-ösnek: És miért választottad őt? Ő tudta, hogy ezt tudod róla? Mennyi ideig tartott? Egy idő után nem gonoszkodott veled?
2014. ápr. 19. 17:09
 7/35 anonim ***** válasza:
Kíváncsi voltam. Ő és én is tudtam róla. Nem, teljesen korrekt volt. Egy olyan oldalon írtam neki, ahol anonymban lehet kérdezni Tőle, egy/a szociopatától.
2014. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
De mennyi ideig leveleztetek?
2014. ápr. 19. 17:16
 9/35 anonim ***** válasza:

Én antiszoc. vagyok, nem súlyos orvosi eset, de egyértelműen az.

És nem jár együtt semmiféle álarccal, meg csalódással.

2014. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9-esnek: Akivel én leveleztem, annak nagyon kedves álarca volt, de amikor valamiért megsérődött, akkor ez lehullott.
2014. ápr. 19. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!