Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz, hogy a szociopaták...

Igaz, hogy a szociopaták milyen kis aranyosak?

Figyelt kérdés
imádom őket:D

2013. dec. 13. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichopata vagyok mondjuk, nem szociopata, de sokan aranyosnak gondolnak.
2013. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nagyszerű
2013. dec. 13. 18:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Mit tartasz bennük aranyosnak? xd
2013. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt írja a szakirodalom..:D

Meg hát,azért találkozni ilyen egyénekkel,és zabálni valóak:DD

2013. dec. 13. 18:06
 5/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ha mazochista vagy és alacsony az önbecsülésed, akkor érthető..
2013. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 13. 18:18
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, én is nagyon aranyos vagyok, sokan annak mondanak. :D A gondolatvilágomat úgysem látod.
2013. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Éppen ez benne a lényeg:)
2013. dec. 13. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Én mentálisan sajnos nem vagyok a magaslaton. De az intelligenciám kiemelkedő, ezt a pszichológus mérte meg. Tehát nem értelmi gondjaim vannak.


A pszichológusom szerint skizofrén vagyok. Elég durva álmaim, és vízióim szoktak lenni. Időnként, amikor az állapotom rosszabb, akkor a realitással sem értek egyet. Mondjuk ez így van szinte mindig, de nem olyan erősen, mint néha, amikor a poharat kopogtatom, hogy vajon valós-e, és csak egy kitalált dolog-e, ami ugyanaz, mint én. Eszembe szokott jutni az a gondolat, hogy "kutya vagyok". De ezért a tudatomnál vagyok szerencsére a legtöbbször :D


Engem is sokan szeretnek, de csak azért, mert különleges vagyok. Érdekes a beszédstílusom, és több féle hangon szoktam beszélni. Van, amikor olyan kis lágy hangú vagyok, máskor olyan a hangom, mint egy 50éves tüdőrákos, dohányos embernek. De többféle átmenet van. A hanglejtésem sem állandó amúgy. Ezért mondják sokszor azt, hogy nem lehet megunni.


Szerintem nem vagyok szociopata, de nagyon szeretem az álarcos viselkedést, és a mások manipulálását :D Valamiért kellemes érzés nekem, amikor mást átverhetek. Egy ember sem ismer ugyanúgy, mindenkinek szertek hazudni, vagy esetleg nagyítani úgy, hogy direkt annyira lekicsinyítem a dolgokat, hogy azt mondja, hogy ne legyek szerény. És ekkor mondom el nagyítva. Na, így szinte mindenki elhiszi, amit szeretnék :P

2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

te vagy a jampi!

Ezt még a kutya is elhinné,ha tudna olvasni,de mint ahogyan azt mind annyian tudjuk,nem így van. Vagy mégis?

2013. dec. 14. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!