Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek komolyan vennének...

Szerintetek komolyan vennének egy állásinterjún ilyen haj színnel?

Figyelt kérdés
Nos a hajam elég hosszú és "szivárvány színű". Arra lennék kíváncsi hogy ha ti meglátnátok valakit ilyen hajjal felvennétek-e? Minden papírom megvan ami a munkához kell. Mielőtt még azt írnád hogy miért nem gondolkoztam előbb akkor tudatom veled hogy az előző munkahelyemen elfogadták (már akkor is így néztem ki) csak a drága királyunk miatt és a növekvő gazdaság és munkahely miatt valamiért bezárt. Ti csak a végzettséget néznétek vagy a kinézetet is? 26L
2014. ápr. 19. 22:39
1 2
 1/19 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


Nanà, hogy a kinézetet is meglesem.

Egy rainbow festès lehet jó és lehet pocsék is. Ezt szavaidból nem lehet eldönteni.

2014. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a munkakörtől függ. Telefonos ügyfélszolgálatisnak felvennélek, recepciósnak biztosan nem.
2014. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most ez lehet hülyén fog hangzani de az előző munkahelyem egy festékbolt volt... Ugyan így szeretnék egy másikban elhelyezkedni de nem tudom mit fognak ehhez szólni.
2014. ápr. 19. 22:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki válaszolna?
2014. ápr. 19. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért meglesném a hajad. A főnöktől és a munkahelytől függ. Ilyen munkakörökben, ha nem túl extrém a külső, azért elmegy. Mondjuk első benyomásnak nem biztos, hogy a legjobb.
2014. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na igen a főnöktől, ezért kérdezlek titeket hogy ti mit szólnátok? Ha meglátnátok azonnal elküldenétek vagy azért megnéznétek hogy mit tudok?
2014. ápr. 19. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Festékboltba talán még stílusos is lehet..
2014. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na igen... az előző helyre így vettek fel hogy ide pont jó lesz...
2014. ápr. 19. 23:15
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Na kérlek, én, ha új embert veszek fel, az első, hogy hogyan néz ki. Tudom, elítélendő, de ha nekem valaki szivárványszínű hajjal jönne oda hozzám, hogy mittudomén az Oxfordra járt is, én ugyan nem venném fel, pl. vevő meg sem merné kérdezni a véleményét a termékről vagy segítséget kérni, mert elsősorban a vevő ízlése a fontos, az enyém másodlagos, de azért mégiscsak emberek vagyunk mindahányan a vevővel együtt és azért vannak normák...
2014. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nem teljesen igaz. Engem sokszor megkerdeztek hogy mi a veleményem a termekről. Igaz kaptam megjegyzéseket a hajamra amik között voltak jók és kevesbé jók amik nem estek túl jól de ennek ellenére összeségében megvoltak velem elégedve. Az elitélés pedig egy hasznos emberi tulajdonság. Ezzel megóvhatsz más embereket a többitől.
2014. ápr. 20. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!