Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most komolyan mennyit kell...

Most komolyan mennyit kell kamulni állásinterjún, hogy visszahivják az embert?

Figyelt kérdés
Mert én odamegyek, tök öszintén válaszolok mindenre, nincsenek betanult válaszaim (kivéve angol bemutatkozás), nem vagyok feszült sem ideges, ugy gondolom nem játszom meg magamat és mégse kellek sehova. Pedig BME Gépész BSc-t végeztem és nem voltam a legbutább tanuló. Láttam multkor az egyik helyen 2 másik jelentkezőt arra az állásra amire én is, és elég ijedtek voltak meg olyan kis "jógyerekek" akiken megfelelési kényszer van.
2013. máj. 11. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadat kell adni, mert gyorsan leszűrik, ha vetítesz. Annak az embernek kell kamuznia, aki szakmailag nem elég felkészült és nem biztos abban, hogy alkalmas a pozícióra.

A "jógyerekek" szerintem akár befutók is lehetnek, szimpatikusabb is lehet, mint egy nagy mellénnyel dumáló pályakezdő.

2013. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akk rohadtul nem értem miért nem vesznek fel sehova engem. teljesen átlagos pályakezdő vagyok. BME-n végeztem átlagos eredménnyel, izlésesen elegánsan meg minden öltözve megyek oda (fekete nadrág, jó ing, divatos szabású blézer), öszintén beszélek és választékosan....és akk én tengődöm? Még a leglinkebb buta gyereknek is van már munkahelye az egyetemröl, aki 2 évet is bukott!
2013. máj. 11. 23:41
 3/5 A kérdező kommentje:
a jógyerekek? minden helyen valami agilis, de kifomult, határozott, okos szuperhumán lényt keresnek.
2013. máj. 11. 23:43
 4/5 Smooth Operator válasza:
Nő vagy? A másik két delikvens gondolom nem az volt. Lehet félnek, hogy lelépnél gyereket szülni. Csak tipp.
2013. máj. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott a válasz: pályakezdő vagy. A legtöbb ember, aki kikerül a BME-ről gyakorlati időket tölt nyáron, vagy az egész utolsó évében egy multinál. Mire végez, már van 3 éve és ahol gyakornokoskodott, és ha jól végezte a dolgát, akkor a multi, végleges szerződést ajánl neki.Emellett a legtöbb helyen 1-2 nyelvből tárgyalóképes (ffokú!) nyelvtudást várnak el. Már, ha multi ugye. Állami céghez meg úgyse tudsz bekerülni (bkv, máv), mert megint leépítés van.
2013. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!