Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek komolyan vennének...

Szerintetek komolyan vennének egy állásinterjún ilyen haj színnel?

Figyelt kérdés
Nos a hajam elég hosszú és "szivárvány színű". Arra lennék kíváncsi hogy ha ti meglátnátok valakit ilyen hajjal felvennétek-e? Minden papírom megvan ami a munkához kell. Mielőtt még azt írnád hogy miért nem gondolkoztam előbb akkor tudatom veled hogy az előző munkahelyemen elfogadták (már akkor is így néztem ki) csak a drága királyunk miatt és a növekvő gazdaság és munkahely miatt valamiért bezárt. Ti csak a végzettséget néznétek vagy a kinézetet is? 26L
2014. ápr. 19. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De engem pl. személy szerint nem érdekelne a hajszíned, bizonyos állásnál még pluszt is jelenthet.

Sajnos Magyarországon még nem elég nyitottak az emberek, ezért mint munkáltató meggondolnám, hogy felvegyelek-e, ez a munkakörtől függ.

2014. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem az számít, mi mit tennénk, hanem az átlag munkáltató.


ma az átlag munkáltató talál helyetted 10 másik képzettebb és "normálisabb külsejűt", aki feleannyiért elvállalja, tehát ha az éhezés múlik rajta, és félsz akkor ne kockáztass.


igaz a környezettől is függ. festékbolban kapóra jöhet, de öltönyös munkáknál kizáró ok.


persze ez a mentalitás veszélyes nagy mennyiségben mert a társadalom prostitualizálódik a felszínes munkáltatói igényekhez igazodva.

2014. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem sikerül az állásinterjú, kíváncsi vagyok nagyon hogy mit fognak hozzám szólni...
2014. ápr. 20. 14:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Esélyt sem adnék neki. Ahogy piercinges, fültágítós embereknek sem.
2014. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ez is egy lehetőség
2014. ápr. 20. 16:58
 16/19 anonim ***** válasza:
Én bármikor felvennélek, függetlenül attól, hogy sosem leszek senkinek a főnöke, mert nem vagyok olyan alkat, viszont előítéletes sem, és nem haj, tetoválás, piercing, ruha alapján ítélek.
2014. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Esetleg irány San Francisco :)
2014. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az állást meghirdetők olyan alkalmazottra vadásznak aki MEGBÍZHATÓ SZÁMUKRA. Te mínuszból indulsz sajnos a hajszíneddel. Fontos hogy az öltözéked megbízhatóságot sugározzon. Olyan ember benyomását kell keltened akire sok évig számíthatnak.
2014. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
San Francisco?? Nem tervezem hogy kimegyek külföldre de minek mennék oda?
2014. jún. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!