Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy olyan lányhoz...

Hogy lehet egy olyan lányhoz közelíteni, akit szinte betegesen félt az apja?

Figyelt kérdés

És teljesen odáig van érte, szinte már szerelmes belé. A lány elmondása szerint ellehetetleníti a magánéletét az apja. Tovább nem akartam faggatózni, de kiderülnek majd még szerintem olyan dolgok is, hogy megkérdőjelezhető, nem történt-e nagyobb baj?

Hozzáteszem, már nem is annyira lányról van szó, hanem felnőtt nőről, 29 éves.



2014. ápr. 20. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
aztán miért nem keresel egy kevésbé problémás buxát magadnak.......
2014. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Hidd el, ha valaki 29 évesen még itt tart (vagy itt tart vele a családja, vagy úgy egymással itt tartanak) attól az isten mentsen meg!


Azzal a leányzóval annyi bajod lenne, hogy az életed rámenne, és ha végül részben meg is tudnád szerezni, (teljes egészében kizárt!) akkor vele együtt megkapnád apástól, mindenestől, és folytatódna a rémálom.

Tényleg a legjobb szándékkal mondom, az ilyen fajta problémákat messzire, nagyívben kell elkerülni!

Ez nem feladás, ez nem férfiatlanság, ez nem cserbenhagyás!

Egyszerűen józan ész, és egy élhető élet választása.


(Megjegyzem nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy ezt valaki akarata ellenére tűrje! Az, hogy ő ennyire behódoló, azzal kvázi ő is benne van a dologban, mégpedig vastagon!

Láttam már hasonló esetet, (férj-feleséggel) mikor terrorban volt a nő.

Mindenre esküdözött, hogy így meg úgy hogy meg akar szabadulni, stb.

Hát aki meg akar, az meg is tud!!!

Aztán mikor közös erővel odáig segítettük a nőt, hogy kidobta a férjét, akkor esett le az állunk, mikor 3 hónap múlva visszafogatta.)


Nem érdemes egy tönkretett élet miatt, a sajátodat is tönkretenni, pláne nem úgy, hogy az úgynevezett "áldozat" semmit nem tesz magáért.

2014. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyfajta lelki terrorban tartja az apja a lányát, próbált már a lánya több kapcsolatot is, de egyik udvarló se bírta a kiképzést sokáig. Nem egy egészséges apa-lánya kapcsolat, úgy érzem.

2014. ápr. 20. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetértek, aki ennyi idősen is ennyire befolyásolható, az nem akar eléggé megszabadulni. ismertem én is ilyeneket, még ha rendőrségi ügy is lenne, inkább szenved, mert élvezi a szenvedést tudat alatt. az ilyen jellem nem való komoly kapcsolatra férfi oldalára.
2014. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!