Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek ha rágóznak némely...

Az emberek ha rágóznak némely miért fúj gömböket és miért csattogtatja, pukkadztgatja?

Figyelt kérdés
Pl én is sokat rágózom,szinte mindig,ha megyek valahova és én is fújkálom,csattintgatom de nem tudom Sosem megfejteni,miért,pedig 31 éves férfi vagyok és Sosem gondolkodtam rajta,hogy ez mire jó. Tőletek várnám a választ,hogy ez mire jó.

2014. ápr. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Mert nem volt gyerekszobád, bocsi. Én gyerekkoromban csináltam ezt a Hubba Bubba rágóval, de anyám elég gyorsan leszoktatott róla. Bunkó szokás.


28 N

2014. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Hülyeség, hogy mert nem volt gyerekszobája...

Azért csinálják, mert jó, nem kell ezt túlgondolkodni.

2014. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz szokás, pótcselekvés, olyasmi, mint a székkel billegés.
2014. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul sok tőlem idősebb emberek is csinálják 40-esek is akár meg idősebbek is. Miért rossz szokás amúgy?
2014. ápr. 23. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Puki fóliát pukkantgatni miért jó? Ebben az esetben szerintem egyébként az ellenkező nem figyelmét felkelteni is hivatott. Nem gondolom, hogy rossz lenne vagy jó, csak van, akiket zavar. Például egy fogadáson vagy operában ne csináld. Telegraffitizett utcán sétálva viszont még illik is a környezetbe.
2014. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Olah Alex-Robert válasza:
100%
Azert mert valaki elkezdte,egy masik latta es folytatta,utana pedig mindenhova elterjedt.En is szoktam csinalni 5 ragogumival
2014. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert poén.


Ugyanazért, amiért a bringások/deszkások szaltókat vetnek a félhengerben.

2014. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért rossz szokás? Mert bunkóság. Ugyanúgy, ahogy hangosan kidumálni a fél életünket is az telefonon sok ismeretlen ember füle hallatára, meg ahogy teli szájjal sem beszélünk és ahogy mások orra alá sem fingunk. Kultúra és neveltetés kérdése.
2014. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ideg levezetésére szolgál.
2014. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajj, szerintem tök jó dolog.:)

Én 13-14 éves koromig nem tudtam sem lufit fújni, sem csattogni vele, aztán a barátnőim megtanítottak rá, és azóta folyamatosan csinálom, pedig eltelt már 3-4 év, de totálisan rá vagyok kattanva. Szerintem azért, mert még mindig alig hiszem el, hogy tudom ezeket csinálni, annyira megszoktam, hogy nem megy.:D

2014. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!