Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csattogtatja a nyelvét...

Miért csattogtatja a nyelvét a 4 hónapos kisbabám? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a védőnőt,de nem mondott rá semmit se.
2013. okt. 15. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopóreflex.
2013. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
játékból, ismerkedik a hangjával stb. Késöbb elsznek még iylen fura dolgai pl fél éves kor körül van a nyelv nyujtogatás, sok anyuka azt hiszi hogy valami baj van a babájával hogy állandóan a nyelvét nyujtogatja, aztán jön a asikitás. Rájön hogy tud sikitani és ez nagyon tetszik neki, a szülők nagy örömére....:) Fel kell fedeznie a dolgokat. Neki minden uj és izgalmas.
2013. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Már most is sikít meg nyujtogatja a nyelvét :)

Megijedtem mert még mikor született a védőnő azt mondta,hogy ha csattog akkor ki fog száradni. Meg beutalja a kórházba.Köszönöm a válaszaitokat!

2013. okt. 15. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Csattogott kicsinek is vele és most is szokott.Szórakozik,ismerkedik a tudásával.És nekem nem szopis 2,5hós korától.1éves most.
2013. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!