Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van és hogyan kezelhető...

Mitől van és hogyan kezelhető ez a baromi nagy szeretethiány?

Figyelt kérdés
Szóval anyummal elég viharos a kapcsolatunk,apámat meg nem is ismerem. Egészen igeáig nem is volt semmi bajom,nem törődtem különösebben ezzel,hiszen sokan élnek csonka családban. Az utóbbi időben azonban eluralkodott rajtam valami hiányérzet. Azon kaptam magam,hogy az egyik tanáromat nagyon megkedveltem,mondhatni apaként tekintek rá(amúgy korban lehetne az apám). Olyan jó érzés a közelében lenni,hallgatni a dörmögő hangját. Ez általában nem jellemző rám,de most annyira odamennék hozzá,és megölelném vagy puszit nyomnék a homlokára. Persze tudom,hogy nem lehet,ez abszurd,de attól még frusztrál. Olyan jó lenne odabújni egy férfirokonhoz,de az sincs. Már ott tartok,hogy legszivesebben már a parkban lévő díszfákat is ölelgetném,aludni is csak a kék plüssnyulammal tudok. Beteges,ugye? Szégyenlem is eléggé,hogy így lecsúsztam oviszintre,de ezzel egyedül nem tudok mit kezdeni. Szerintetek mit tegyek,hogy enyhüljön ez a maró vágyakozás? 17L

2014. ápr. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pótapucit. :)
2014. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké,de kit? A tanárom lenne a tökéletes,de azt meg ugye csak nem kellene :)
2014. ápr. 24. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Most 11.-es vagy?
2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,12-es. Nemsokára 18 leszek. Miért?
2014. ápr. 24. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rossz, vagy szégyellnivaló. Ne hidd hogy bármi baj lenne veled. Abszolút érthető a helyzeted. Azt tanácsolom elsősorban tanuld meg önmagadat szeretni és valósítsd meg önmagad! Koncentrálj azokra a dolgokra, amiket szeretsz csinálni!


Ha ilyen reménytelen a helyzet család ügyileg, akkor meg várd ki, amíg lesz egy komolyabb párkapcsolatod, ahol törődnek veled. Csak ne kapkodd el!


27F

2014. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így:

[link]

Ebből mindent megtudsz. :)

2014. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hât ez tök aranyos!! :)
2014. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia egy Pszichologus segíthet neked, ha még diák vagy lehet,hogy ingyenes
2014. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!