Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok. Miért ilyen nehéz...

Barátok. Miért ilyen nehéz találni egy olyan barátot, aki tényleg bármikor Ott van az embernek?!

Figyelt kérdés
Párom van, de Őt se mondanám nagy barátnak, inkább társnak. Az a helyzet, hogy mindig lemorzsolódok a társaságokról, úgy vagyok ott, hogy ha ott vagyok szeretnek, ha nem akkor eszükbe se jutok. Általában Én mindig Valakivel jutok be egy társaságba, és ugye akkor mindig csak "járulékos" vagyok. Sok haverom van, de effektív barátom nincs, legjobb barátom meg még soha nem volt. Ilyen az amikor az ember sokan veszik körül, a páromon keresztül (persze NEM név szerint engem említve) hívnak esténként, de mégis rettentő magányos vagyok, mert nem engem szeretnek, hanem elviselnek, mert tudják, hogy a páromnak fontos, hogy jól kijöjjenek velem.

2013. nov. 7. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én meg nem érzem magam nőnek nem tudom miért.. :(

az normális dolog? társaságokban mimtha fiukent ereznem magam othon nonek erzem de amikor tarsasagokba vok akkor allandoan ugy erzem magam mintha nem is lany lennek csak egy fiu..

2013. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet,hogy azért,mert zárkózott vagy, nem mindenki tud olyan nyitott lenni és beszédes, meg jópofa mindig mint a többiek.Nem értem miből gondolod, hogy téged csak elviselnek.
2013. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem gyakorlatilag haverokból, "majdnem barátokból" is kb csak fiúk vannak. Összesen 3 lány van akivel annyira jóban vagyok, hogy már a "majdnem barát" kategóriába sorolom őket. De engem is inkább mint fiút tartanak számon, mert soha nem nyűgöztek le a körömlakkfestős partik...:)
2013. nov. 7. 22:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Kóros szeretethiánynak mondanám, ha megkérdeznétek. Annyira jó dolog lehet, amikor valakivel annyira megtalálod a harmóniát, hogy együtt ökörködtök mindenen. Van "majdnem barátom", akinek 2 hamisítatlan legjobb barátja van (az egyik az én párom). :)
2013. nov. 7. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a Te hibád, inkább ilyen az ismerősi köröd. Sok ember önző, és nem tesz semmit, hogy megismerjen mást. Leveszi pár dologból, h milyen, aztán el is borítékolja, hogy milyen lesz a kapcsolat. Általában felszínesebb dolgok alapján.

Én pl. általában elvagyok társaságokban, de ha sok az ismeretlen, nem tudok velük miről beszélni. Oké, pár alap téma, de úgy nem érdekel. Inkább elbeszélgetnék valakivel kettesben, úgy tudok normálisan. Na, az emberek többségénél úgy vettem észre, ez pont fordítva van :D

2013. nov. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De Te mindig ott vagy saját magadnak.
2013. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!