Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne önbizalmam, egy...

Hogy lehetne önbizalmam, egy szerencsétlennek érzem magam?!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha tanácsokat adnátok nekem! Nincs önbizalmam. Nem vagyok megelégedve a külsőmmel, a viselkedésemmel, semmivel. Csendes, visszahúzódó típus vagyok és ez nagyon zavar. Nem érzem jól magam egy idegen társaságban, csak állok nem mondok semmit, a boltba sem szeretek egyedül elmenni. Feszélyezve érzem magam ha fizetni kell. Ha már meglátom, hogy jön velem szembe egy talpraesett "menő" lány vagy fiú akkor már bepánikolok, hogy beégek előtte, mit gondol rólam. Ha egy beszédesebb személlyel vagyok egy társaságba nem tudok megszólalni, lever a víz, teljesen elnyomottnak érzem magam, egy szerencsétlennek és úgy érzem mindenki ezt gondolja körülöttem. Ha köszönök az utcán valakinek akkor úgy érzem néha, hogy tök szerényen köszönök, utálom ilyenkor a hangomat. Úgy érzem, hogy senki se bír. Ezen szeretnék változtatni. Utálok így élni! SEGÍTSETEK!!!

20/L



2014. ápr. 25. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el terembe járni,ismerkedj "gyúrós" csajokkal.Fél év múlva magadra se ismersz.:)
2014. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ez segít:abrakadabra legyen önbizalma,higyjen magába és ön magát adja bumm kész..nem kell megköszönni.szívességböl tettem
2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapítsunk valami semmitmondó klubbot ketten, ahol mi mondjuk meg a szabályokat, és tanulunk.
2014. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is pontosan így érzek, ahogy te, kérdező. Jó lenne már valami kiutat találni.

17/L

2014. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne valami kiutat találni, mert utálom, hogy ilyen vagyok. Próbálok megváltozni de nem megy :( Idegen társaságba mintha teljesen megváltoznék és nem is én lennék. Nem értem miért van ez...:/
2014. ápr. 25. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj másoknak megfelelni! Nincsenek jobb meg rosszabb emberek. A lényeg, hogy legyen tiszta a lelkiismereted és foglalkozz olyan dolgokkal, amit szeretsz. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és szeresd önmagadat! Én letojom ki mit gondol rólam, az a lényeg, hogy én gondoljam helyesnek, amit csinálok. A saját életemet élem, nem pedig másokét. Mindig tiszta szándékkal állok mindenkihez, becsületes vagyok és ez nekem elég!

... ja és még valami: Nem leszel soha tökéletes. Nem vagy mindent tudó így mindig fogsz hibákat elkövetni. Ezzel az ég adta világon semmi gond nincsen, fogadd el! A botlásaidtól nem leszel rosszabb senkinél!


27F

2014. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!