Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtassak a hozzáállás...

Hogy változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés
könyörgöm segítsetek nem tudom mi van velem, egy csomó dolgot eltervezek, hogy mit fogok csinálni és szinte semmi nem valósul meg belőle. Ha valamibe belekezdek is, folyamatosan félbeszakítom valamivel (többnyire a számítógép elég ülök be...) és hamarosan abba is hagyom. Egyszerűen annyira lustának érzem magamat, mindig hülye kifogásokkal győzöm meg magam, hogy nem probléma ha nem csinálok semmit. De ez nem így van. Egyszerűen változni szeretnék, de nincs meg a motivációm hozzá és nem is tudom, hogy tudnám megtalálni. Volt már rá példa, hogy valamit a fejembe vettem (egy lány miatt..), de mivel nem lett semmi a dologból, így bukásnak ítélem meg azt is (lefogytam jó pár kilót, csak miatta kezdtem el a diétát és az edzést). Szeretnék jobb lenni, több lenni mint az átlag, de ha így haladok semmit nem fogok elérni az életben. Körülményeim ritka szarok, családban állandóan az ordítás megy, nem is nagyon járok el sehova szórakozni, de ettől eltekintve szoktam kommunikálni másokkal, tehát nem vagyok teljesen anti-szociális. kolis szobatársaim is tök lusták, nem nagyon csinálnak semmit és ez valahogy átragad az emberre akármennyire is próbálok nem olyan lenni mint ők. Nem igazán van semmi örömöm az életben, persze mások (főleg ismeretlenek) előtt mindig mosolygok, de akik picit jobban ismernek azok tudják, hogy egy lelkileg megtört ember vagyok, akármennyire is próbálom "eltakarni". ezért is akarok minél jobb lenni, minél értékesebb ember lenni, de ez a "lustaság" mindent elront.
2014. ápr. 26. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy kitűnő ötletem: ugyanezt mondd el egy pszichológusnak és hidd el, segíteni fog.
2014. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hú..hát elég sokat gondolkoztam már azon, hogy el kellene mennem..
2014. ápr. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!