Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan valtoztassak a hozzaall...

Hogyan valtoztassak a hozzaallasomon?

Figyelt kérdés

Nem igazan van onbizalmam foleg akkor ha lanyokkal kellene ismerkedni. Tudom hogy az ismerkedesnek az alapja a kisugarzas de ha egyszeruen nem kapok senkitol sem visszacsatolast lanyoktol hogy engem is ferfinak tekintenek akkor mit csinaljak? Nem tudom eldonteni magamrol hogy lenne-e eselyem lanyoknal csak az en toketlenkedesemen mulik a dolog. Vagy tenyleg nem talalnak vonzonak es akarmit csinalhatok akkor se valtozik a dolog. Lenne valami tanacsotok mi tevo legyek mert mar nehezen birom a maganyt es hogy 18 evesen meg egyetlen baratnom sem volt...?

18/F


2014. febr. 13. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
térjünk erre vissza 5 év múlva,ha addigra sem lesz,tényleg kezdhetsz gondolkodni,hogy veled van valami baj.
2014. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, lenne pár ötletem.

Az önbizalom a tapasztalás útján fog növekedni, viszont kezdetben bőven elég, ha más területeken szerzel önbizalmat. Biztos van olyan terület, amiben otthonosan mozogsz, szóval ezt kellene helyretenni, és utána próbálkozz a csajoknál.

Az ismerkedés alapja azonban nem a kisugárzás. Ezt felejtsd el, ilyen nincsen. Kezdetben úgy is a külsőn múlik a dolog, főleg az arcon és a magasságon. A testalkat már kevésbé fontos az előző kettőnél, azonban a kövérség szinte minden lánynál kizáró ok. De úgy is akkor tudod meg, hogy mit gondolnak rólad a lányok, ha próbálkozol, de igyekezz csiszolni a módszereiden. Persze benn van a pakliban, hogy nem sikerül csajt szerezned valami miatt, erre is készülj fel.

2014. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs vmi csajozós cimbid, szárnysegéded? az nagy előnyt jelentene. sok újat nem tudok mondani. tuti olvastál, hallottál már mindent. de amit tudok, hogy biztos nem próbáltad még ezeket vagy nem elégszer. magadban kell eldőnteni, hiába mond akárki akármit. kell hogy te is akard, nem kínzásként felfogni. biztos csináltál már kiselőadást, feleltél vagy idegen emberekkel beszélgettél. a csajozás is hasonló, csak azt könnyebb élvezettel csinálni. és ha megtanulod élvezni, soha többé nem lesz gondod
2014. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!