Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

24 múltam és még szűz vagyok. Nemrég jöttem rá, hogy azért, mert nagyon válogatós vagyok. Egyszerűen van egy szint, ami alá nem adom. Ha úgy látom, hogy egy lány nekem nem megfelelő, akkor nem foglalkozom vele. Megszámoltam és legalább 10 nőt tudtam volna már megfektetni úgy, hogy meg sem kellett volna magamat különösebben erőltetni, csak elfogadni őket annak, amik.

Ez viszont nem megy. Nem volt ronda egyik sem, csak nagyon nem az eseteim. Szerintem 10 srácból biztos tetszett volna legalább 5-nek. Nekem mégsem jött be egyik sem. Félreértés ne essék, nem a modell és szépségkirálynő jelölt lányok jönnek be csak, ilyen magasan természetesen nincs a léc, de mégis olyan rossz ez, hogy pont azon a határon helyezkedem el, aki nem kell azoknak, akik nekem kellenek, nekem viszont nem kell az, akinek kellenék.


2013. szept. 20. 19:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg most próbálod ezzel nyugtatni magad... de elszúrtad.
2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Ott a válasz: túl válogatós vagy, magasra teszed a lécet és senki sem tudja megugrani. Ha pinát akarsz, tedd lejjebb!
2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hö?
2013. szept. 20. 19:16
 4/34 anonim ***** válasza:
hunyd be a szemed
2013. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Hát vidd lejjebb a lécet, másképp nem tudsz változtatni ezen.

Szeresd meg belsőleg, vagy neked kizárólag a külső a lényeg?? Vagy talán még a belső sem jött be egyiknél se??

Akkor keresd máshol csak lesz valaki.

2013. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Mik azok a különleges igények,ami miatt mondjuk neked egy nő bejön?
2013. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt kéne elérned, hogy azoknak kellj, akik neked is kellenek.
2013. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Aki nem tetszik külsőre, annak a belsője sem érdekel...
2013. szept. 20. 19:19
 9/34 anonim ***** válasza:

Ha azok a lányok nem az eseteid, miért nem olyanokkal próbálkozol akik megfelelnek, valakinél aki kedveli a belső tulajdonságaidat is, csak összejön.


Egyébként enyhén nagyképű az a megszólalás, hogy: "Megszámoltam és legalább 10 nőt tudtam volna már megfektetni úgy, hogy meg sem kellett volna magamat különösebben erőltetni, csak elfogadni őket annak, amik." Nem hiszem, hogy túl szimpatikus lenne a kisugárzásod...

2013. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ez tény, nem akarok nagyképűnek lenni, hiszen szűz vagyok, mint írtam...
2013. szept. 20. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!