Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan változtassak a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A barátommal 2 éve vagyunk együtt.Nagyon sok minden átéltünk már, és imádom.Ám tegnap csúnyán összevesztünk, és azt mondta, hogy "a semmibe nézem"...pedig ez nem igaz, mert törődök vele, de ő ezt valamiért nem érzi.Lehet, hogy velem van a baj, ezért változtatni akarok ezen.Szeretné, ha többet kedveskednék neki, többet bókolnék, több jó szót mondjak neki.Én ezt eddig észre se vettem, hogy valami bántja...Azt mondta, hogy nem kell változtassak magamon, és hogy nagyon szeret, de én szeretnék, mert nem akarom elveszíteni, nem akarom, hogy kiábránduljon belőlem, vagy ilyesmi. :(

Szerintetek mit csináljak?Hogyan legyek 'törődőbb'?

Előre is köszönöm a válaszokat!

18/L



2012. ápr. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lepd meg néha egy vacsival. Kérdezd meg kér-e sört? Érdeklődj a fociról.
2012. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a vacsi nem igazán kivitelezhető, mert ritkán tudunk együtt aludni. :( a fiúk milyen bókoknak örülnek?
2012. ápr. 13. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem pezsdítsd fel az életét mert lehet ellaposodott a kapcsolat. menjetek új helyekre csináljatok újdonságot ,de a lényeg ,hogy együtt.

2012. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bók nem azért lesz jó, mert olyat mondasz, hanem mert őszinte. Nekem volt csajom sokszor mondta h "ú milyen tested van", engem ez csak bosszantott, mert mellette meg (poénból) állandóan lehülyézett. Sokkal jobban esett volna, ha inkább az eszemet dicséri.


Amúgy nekem az esett a legjobban, amikor azt mondták, hogy "benned látom a férfit". Ez tömören mindent összefoglal.

2012. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

A felpezsdítést se igazán lehet megoldani sajnos, mert én koliba vagyok, és alig van időm 7évgén. :( De természetesen szoktunk csinálni közös programokat.


Nekem azért furcsa a bók, mert ugyebár a fiú szokott lánynak többet, éppen ezért nem tudom mik lennének a megfelelő szavak.Ezt a "Benned látom a férfit" majd elmondom neki, mert igaz. :)


Mit lehetne még csinálni?Hogyan dicsérjem meg, ha valami jót csinált?(eddig úgy csináltam, hogy pl. ha főzött valami finomat, akkor "ügyes vagy" de ennél többet akarok neki mondani)

2012. ápr. 13. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A bókokat nem lehet csak úgy sablonként odabökni neki.


Tiszteld és becsüld a párod, ne legyen magától értetődő hogy melletted van. Így minden helyzetben másként fogsz rá tekinteni, amit ő is érezni fog. A dicséretek pedig maguktól jönnek, nem kell majd rágörcsölnöd.. ahogy előttem mondták, őszintén.. ez a kulcs

2012. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!