Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában úgy érzem, hogy mindenkinek teljesülnek az álmai vagy megtalálják a hivatásukat és a boldogságot a magánéletben kivéve engem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 21:48
 1/7 anonim válasza:
52%
majd lesz jobb neked is, most ez egy szar időszak
2014. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy az a "mindenki" erősen mazochista és megtalálták a boldogságukat azzal hogy gyarmatosított országban élhetnek, ahol a nyugati bér ötödéért végezhetik a nyugati munkakövetelmények két-háromszorosát. Ehhez jön még nekik az európai viszonylatban is magas rezsi, kátyús utak, stb. Ehhez már csak kutyát kell beszerezniük panellakásukba, némi tetkót kell csináltatniuk hogy a bőrrák további kéjt okozzon nekik és máris kész a földi menyország számukra.
2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de hát mindenki ezt mondja évek óta, és mégse jön el soha!

kezdem úgy érezni, ennyi erővel a megváltót is várhatnám...

2014. ápr. 26. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, nem a külföldi bevándorlásról beszéltem.. mind ebben az országban élnek...
2014. ápr. 26. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem benned lehet a hiba, hanem lehet hogy másik országban kellene próbálkoznod. Idehaza én sem érzem otthonosan magam, de például Ausztriába elég kilépnem és rengeteg jó baráttal és barátnővel ismerkedem össze. Nem túlzás, de a gazdag országokban nekem tényleg minden fenékig tejfel szokott lenni.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez kedves, de annak idején én pont Ausztriát próbáltam meg, és pont nem jött be, sőt.... mi mást tehetnék?
2014. ápr. 26. 23:13
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Mit teszel azért, hogy az álmaid megvalósuljanak?
2014. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!