Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről akik pankrációt néznek? És erről az egész pankrációról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok midnent.
2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem érdekes. csak csodálni a szerencsés genetikájukat, hogy hogy is nézhet ki egy tökéletes emberi test, egy átlag emberhez képest istenek :) 230 cm, minden szempontból perfect, 1:100000000 hogy ilyen adottságokkal szüless, ezért nézik ezeket az embereket stadionban.
2014. ápr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nemtudok mindenkit leírni, de ismerőseim közűl akik erről képesek órák hosszat beszélni, elég gyerekesek…
2014. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Ugyan olyan mit a barátok közt.
2014. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én többször nézek ilyen tartalmat, aktívan foglalkozom is vele.

Ez egy olyan sportág, IGEN sportág, amely az emberek szórakoztatására lett kitalálva.

Az elképzelés az annyi, hogy atletikus, jó karizmájú emberek különböző történetszálakon futtatnak le egy eseménysort, történetet.

Többször lehet itt humor, dráma, szinte akármi, de a lényeg mindig is a közönség szórakoztatása volt.

Számomra nagyon beválik, és én nem feltétlen maga a birkózás miatt nézem😀

2022. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!