Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lettek az emberek ilyen...

Fenx kérdése:

Hogy lettek az emberek ilyen rosszindulatú, eltorzult, előítéletes barmok? Miért minden második emberben ezeket tapasztalom? Hol vannak a rendes, tisztességes emberek? Nem értem. Velem lenne a baj?!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindig is ilyenek voltak, te nősz felfele és találod szembe magad a világ milyenségével. Nincs veled baj, csak így, hogy nem tudsz azonosulni velük, szívás, hogy megszülettél, Az is szívás, hogy én is. Azért nem kell kétségbe esni.
2014. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi kicsit megkönnyebbültem, hogy más is érzékeli ezeket, nem csak az oltást kapom... nem tudom, hogy lehet ezt elviselni... még (remélem)elég hosszú élet áll előttem de már most ott tartok, hogy nem akarok nyitni az emberek felé sőt...inkább lennék egész nap egyedül ne szóljon hozzám senki stb... az a biztos kb... elég rossz érzés
2014. ápr. 27. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, hogy ez megintcsak egy érdekes pszichológiai probléma, hisz leírásod alapján nem tudhatjuk meg, vajon teveled van-e a baj, vagy az emberekkel, persze, én is gyakran futok össze bunkó állattokkal, de megjegyzem: a sok internetes troll közül mindig kiemelkedik egy-két normális ember is, ha ezeket nem veszed észre, akkor elég hatalmas bunkó lehetsz te is, aki alapból beoszt mindenkit a bunkó kategóriába, mert a bunkó kérdésre bunkón válaszolt...
2014. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ja ne érts férre :D mindig nyitott voltam, meg rengeteg barátom volt, aztán olyan szinten megváltoztak, rossz irányba, lecsúsztak nagyon... negatívak lettek, egymás ellen támadtak...aztán feloszlottak ezek a kapcsolataim is...és folyamatosan olyan emberekkel hoz össze az élet, akik fele nyitok, normális vagyok, próbálok segíteni stb...és mire észbe kapok már cserben hagynak, vádaskodnak, veszekednek stb... sőt bunkók velem...pedig én tényleg mindent próbálok megtenni azért akit megkedvelek...de ilyen tényleg nincs, hogy csak ilyen emberekkel hoz össze az élet...legutóbb egy 15 éves barátságom ment gallyra, úgy hogy én semmit nem csináltam, szimplán megbolondult a barátnőm...most pedig ismét egy barátomban kellett akkorát csalódnom, hogy az állam még mindig a padlón van...
2014. ápr. 27. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyere egyet teázni/sörözni/fagyizni/sütizni/pizzázni/gyrosozni/shoppingolni/túrázni (a kívánt kiválasztandó) és közben kibeszélheted a bajodat.
2014. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, feliratos (a feliratot a jobb alsó sarokban lévő menüben, a fogaskerék mellett balra lévő "felirat" gombbal kapcsolod be, ha nem lenne alapból és nem tudod, hol kell bekapcsolni). Az első részében van a lényeg, kőkemény valóság, kendőzetlenül az arcunkba mondva. Sejti ezt mindenki, hogy így van, de nem igazán mondjuk ki. A második rész egy kis móka, azt is érdemes megnézni, hogy ezek vagyunk mi, emberek.


http://www.youtube.com/watch?v=ALDxcq4YJJo

2014. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi tényleg nagyon jó ez a videó
2014. ápr. 27. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:

1.ennek a lehetősége a legtöbb emberben benne volt mindig is. egyszerűen a gazdasági és kulturális helyzete az országnak nem engedi meg az emberségességet.

elterjedt, mert az emberek rosszul élnek és rosszul szocializálódnak.

2.minél több ember ilyen, annál többen akarnak ilyenek lenni, vagy mégilyenebbek.

3.ők nem élnek (látványos) szociális életet, emigrálnak, vagy öngyilkosok lesznek.

4.minden nézőpont kérdése

2014. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott meg? Mesélj!
2014. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bocsi, a késői válaszért, de csak most jutottam gép közelbe...hát erre a kérdésre szerintem hetekig gépelhetném a válaszomat...de gyorsan kiemelem az utóbbi pár emlékemet...Barátnőmmel 15 évig szétválaszthatatlanok voltunk, aztán hirtelen bekerült közép suliba és mintha elvágták volna a barátságunkat, sőt olyan szinten ellenséges lett velem,hogy a mai napig nem tudom hova tenni a dolgot. Aztán középsuliba is mindenki ellenem lett, mert én nem akartam összeolvadni se a plázacicákkal, se a partypicákkal, se a stréberekkel...és én voltam akkor is a szar, már-már utáltam bejárni is kb...utolsó évbe ott hagytam a sulit, kiköltöztem külföldre a barátommal(az ő bátyjáékhoz)...na most ez megint egy szép történet, már 4 éve kint él a bátyja meg a bnője...akkor még kint lakott a csaj nővére is a 3 éves kis gyerekével, akit egyedül nevelt...minden tök jó volt semmi probléma nem volt...én nyilván az én részemről mindent megtettem, hogy beilleszkedjek, hamár voltak olyan rendesek, hogy felkaroltak minket külföldön...a csaj gyerekére gyakorlatilag non-stop vigyáznunk kellett sehova nem tudtunk menni,volt, hogy még a munkából is elkéstem ez miatt...a másik csaj rendmániás mindig sírt, hogy én nem takarítok(minden nap), de mikor kitakarítottam sose volt neki, jó mert mindig belekötött...a gyerek 4 évesen még beszélni alig bírt...esze semmi a csórikámnak...le volt szarva...volt, hogy kaját nem kapott mondván, hogy ott van a hűtőbe egyél valamit -.-" aztán bekattant a csaj és hazaköltözött...semmi konfliktusunk nemn volt és mikor hazament mindenkinek azt ecsetelte, hogy én mekkora curva vagyok, meg a hugával kitalálták, hogy én csalom a barátomat, éttermekbe járok más csávókkal stb...mikor este 5től éjfélig dolgoztam mindig utána meg örültem, hogy hazaérek végre...közbe volt egy családi esemény ahol a csaj a párom bátyjának a haverjára(részegen) rányomult...én nem ittam, ugyhogy egyedüli józan személyként csak emlékszem a dolgokra...és elmeséltem a páromnak ő meg mikor már nagyon besokalt abból, hogy basztatnak a bátyja meg a csaja, akkor kikotyogta mérgében a bátyjának, hogy milyen szép is a bnője...mi elköltöztünk tőlük, aztán átmentünk letisztázni a dolgokat...abból állt, hogy a csaj vörös fejjel, 5cm-re az arcomtól üvöltött velem, hogy én egy hazug "c*rva" vagyok stb...én csak mosolyogtam mert olyanokkal vádaskodott, hogy egyik szava ütötte a másikat, meg kicsit se volt feltűnő, hogy ilyen idegbe jött, ha ugyebár nincs valóság alapja annak amit mondtunk...persze az egész azon csúszott el, hogy ez a csaj a párom szüleinek azt mondta hogy ők engem be se engednének a házukba meg, hogy ne engedjenek be stb...ja meg volt az, hogy a bátyja ellenem fogja uszítani a páromat, meg ha külön költözünk, akkor is mindig elcsalja, hogy velem ne tölthessen időt...miközbe én úgy tudtam, hogy mi full jóban vagyunk...és 30éves emberekről beszélünk...komolyan sírni tudnék, hogy ilyen világba élek, hogy felnőtt emberek, úgy hisztiznek meg veszekednek, mint a tinik...
2014. máj. 3. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!