Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lettek az emberek ilyen...

Fenx kérdése:

Hogy lettek az emberek ilyen rosszindulatú, eltorzult, előítéletes barmok? Miért minden második emberben ezeket tapasztalom? Hol vannak a rendes, tisztességes emberek? Nem értem. Velem lenne a baj?!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 10:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de ez még mind semmi, mikor legutóbb otthon vakációztunk, a közép sulis legjobb barátnőmmet elhívtuk magunkal egy házibuliba(mindenki ismert mindenkit) aztán a csaj bátyja(akivel eddig a mi társaságunkból mindenki jóba volt, sőt) beállított olyan új haverjaival, akik egy utolsó féreg emberek...és úgy, hogy mi jól szórakoztunk, táncoltunk mindenki full jól érezte magát, bejöttek és elkezdtek verekedni...fuccsra vágták az egész bulit, úgy hogy mi egy rossz szót nem szóltunk, sőt hívni se hívtuk őket semmi...aztán másnap még a "bnőmnek" állt feljebb(ráadásul, 2-3 napra rá jött volna ki hozzánk nyaralni), hogy ő ki se jön hozzám, meg hogy felejtsem el és hogy tud ő nekem ártani...ekkor kb könnyes szemekkel néztem, hogy mi van?!o.O aztán rájöttem, hogy mit értett az ártás alatt...felhívta édesanyámat olyan szöveggel, hogy én verekedtem ebbe a buliba, meg hogy én egy hazug vagyok és kitalált mindenfélét, hogy én ennyit lógtam a suliból, hogy én ezt hazudtam nekik, meg azt...gondolhatjátok...anya tiszta idegesen hívott, hogy mi az hogy megvertek engem meg hogy élek-e még...meg , hogy miket hallott rólam...alig bírtam megnyugtatni(alapból 10x annyira féltenek, mint ami normális mivel egyszem lány vagyok)ennek a barátságnak is annyi...bár azóta is hiányzik és sokat gondolok rá, hogy mi vezetett idáig...most a legfrissebb esemény, hogy az otthoni baráti párunkat kiköltöztettük hozzánk, munkát adtunk nekik, lakást adtunk nekik...minden jó volt szép volt mentek az ígéretek...és most mivan????...a csaj nem takarít egy dekát se...majd bele szakadok a háztartásba meg a munkába mellette...meg volt beszélve, hogy közösen főzünk meg mosunk stb...ők már ezt is felrúgták...én hülye veszem a sok kaját...a 4 emberre(náluk a csávó 100kg-s) főzök mint a hülye, azt megy a fele a kukába mert mi nem bírtuk megenni, ők meg főztek maguknak...egyik nap még vígan hülyéskedtünk és mintha elvágták volna...köszönni alig köszönnek...gyerek szarba hagyott a munkahelyen beszerveztem hozzánk orba szájba könyörögtem, hogy nyelv nélkül vegyék fel, majd, hogy ne rúgják ki...aztán az ország legnagyobb ünnepén mikor rengeteg ember van az egész városba főleg az éttermekbe...ott hagyott a car kellős közepén, hogy ő ma már nem jön mert inkább dolgozik gyárba 10-en órákat...és még nem is nekem monda, hanem a páromnak fél szóval...olyan szégyenbe hagyott, hogy nem tudom elhinni azóta se...köszönni is alig akarnak már... azt se látjuk, hogy a tartozásukat törlesztenék semmi...és ezek a barátok?!...már tényleg ott tartok, hogy jobb nekem egyedül, minthogy bárkinek is megnyíljak mert úgyis ez lesz a vége...vagy lehet elátkoztak?! :D mit gondoltok?
2014. máj. 3. 12:02
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam végig, de neked kell eldöntened, hogy a múltbéli csalódásaidból mit tanultál, és hogyan változtatsz a viselkedéseden.

a legfontosabb az lenne, hogy tudj bízni önmagadban, és fejleszd a személyiséged.

2014. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 szamo77db válasza:
100%
Nézz ide! Ahogy én látom, egy "körömfeketényi" előnyért, különösen anyagi előnyért keresztül gázolna egyik a másikon. Én a katonaságnál ezt napról-napra tapasztaltam. És sajnos ez van a civil életben is, mára ugyanolyan keményen és durván, mint a honvédségnél anno.
2014. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!