Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem, de mitől és mi az oka?

Félelem, de mitől és mi az oka?

Figyelt kérdés

Tőbb eset kapcsán lettem figyelmes egy bizonyos jelenségre saját viselkedésem kapcsán amire nem találok ép ész magyarázatot! tőbbször megesett már velem hogy bizonyos szituációkban nem mertem cselekedni,vagy megszólalni!

Évekkel ezelőtt történt hogy egy nő nagyon tetszett nekem, többször miközben beszélgettem vele szerettem volna kimondani neki hogy randira hivnám de nem jött ki szó a számon mikor kellett volna,vagy éppen randevúk alkalmával nem mertem megfogni a nők kezét amikor,kellett volna,pedig a pillanat is megfelelő lett volna a mozdulathoz,Szóval bizonyos helyzetekben leblokkolok,elillan a bátorságom! ez nagyon kellemetlen nekem! szeretnék magyarázatot találni rá, félelem okozná netán? És ha igen mitől félek ilyenkor?Tud valaki logikus magyarázattal szolgálni,vagy tippel?



2014. ápr. 28. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Félsz az elutasítástól és ez megbénít. Könnyebb kényelmesen semmit tenni, mint szembenézni azzal, hogy valaki számára nem vagyunk elegek.

Megsúgom: nem attól leszel jó vagy rossz ember, hogy mások elfogadnak vagy elutasítanak-e. Ha el akarod érni a céljaidat őszintének kell lenned és ki kell nyilvánítanod az érzelmeidet. Fogadd el, hogy mások szabad akarattal rendelkeznek és dönthetnek úgy, hogy elutasítanak téged. Azt is el kell tudnod fogadni, hogy mások nem értenek meg téged, vagy meg sem akarnak ismerni. Ez is az ő döntésük/figyelmetlenségük. Nincsenek tökéletes élethelyzetek, de az elutasításban sem szabad veszteséget látni. Minden esemény új lehetőségeket hoz magával. Ha nem sikerül valami, ne keseregj, csak menj tovább! Szinte mindenkinek sok rossz kapcsolata és félresikerült randija volt mire megtalálta az igazit.


27F

2014. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!