Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra a komolyság?

Mit jelent számodra a komolyság?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, köszi.

2014. ápr. 30. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

35N


Számomra a komolyság egyenlő a viselkedéssel.


Alaptermészetemnél fogva mindig komolytalan vagyok. Bárhol, bármiből tudok viccet csinálni.

Persze megtanítottak rá, hogy mikor milyen helyzetben nem lehet komolytalankodni, ilyenkor viselkedek. Ezek a komoly pillanataim :)

2014. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A komolyság számomra azt jelenti, hogy tudatában vagyok annak, amit csinálok.


Sokan összemossák a komolyságot a komorsággal, a társadalmilag elvárt helyes viselkedéssel, a gyermeki lelkesedés és örömök feladásával. Én ezekkel nem értek egyet. Imádok nevetni és sokat viccelődni még akkor is ha valami nagyon rossz dolog történik éppen, mégis úgy érzem, hogy a környezetemben legtöbbször én vagyok csak tudatában a helyzet valódi súlyának. Egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy jól fogom érezni magam, bármi is van.


27F

2014. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A komolyság számomra leginkább azt jelenti, hogy tudok racionális és ésszerű döntéseket hozni az életemben.

Ha komolyan tudok venni valamit, az azt jelenti, hogy nagy figyelmet fordítok rá.

(Ha valaki komolyan nyilvánul meg felém, nem viccelődök, hanem elmélyülök. Megpróbálom a másik szemével látni a világot. Aztán elmondom a saját véleményemet.)


17/L

2014. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!