Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl komolytalanok az osztálytá...

Túl komolytalanok az osztálytársaim, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.be és már volt egyszer találkozóm de senkivel se lettem jóba mert nem volt közös témám..A többiekilyen One Directionről meg sorozatokról beszélgettek amihez hozzá se birok szólni..Teljesen értelmetlen szövegeket írnak egymásnak..Biztos velem van a baj hogy én ilyeneken nem brok nevetni,inkáb könyvekről filmekről utazásról beszélgetnék..szerintetek az idvel meg fogna valaha komolyodni?

2013. aug. 15. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira komolyság kérdése, ismerek 40 éveseket is akik csak sorozatokról tudnak beszélgetni. Valószínűleg más az érdeklődési körötök, de biztosan fogsz olyat találni, akivel lesz közös témád. :)
2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk is ez volt 9. be és most megyünk 11 be :) Mára már legjobb ,legösszetartóbb osztály lett egész suliba :D (És legroszabb is xD)
2013. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Később biztos fognak másról is beszélni. Szerintem azért kerültek fel ezek a témák, mert a korosztályban ezek a legelterjedtebbek.
2013. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sorozat-film... Elég közel állnak egymáshoz. Ez tipikus kamaszdolog, hogy "a többiek komolytalanok, én meg komoly". Ezt nem piszkálásként mondom, én is ilyen voltam régen. Ebben a korban mindenki különc akar lenni, ez természetes dolog. :)

Amit viszont piszkálásként írok: addig ne akarj könyvekről beszélni, amíg nem tudsz helyesen írni, hiszen ha olvasnál, már elsajátítottad volna a magyar helyesírás fortélyait. :)

2013. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsónak írom: 1.egyáltalán akarok 'komoly'lenni,pont az ellenkező,bárcsak én is komolytalan lennék és ez szerintem nem függ össze a különccel(az se vagyok)

2. gyorsan írtam mert siettem de te biztosan jobban tudod hány könyvet olvastam eddig:)

2013. aug. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!