Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, hogy ilyen...

Normális dolog, hogy ilyen szinten nem foglalkozom a facebook-kal?

Figyelt kérdés
Régen én is sokat voltam ott fenn, aktív használó voltam, lájkoltam, kommenteltem, amit el lehet ezzel kapcsolatban képzelni, mindent csináltam. Viszont egy jó ideje olyan szinten teszek az egészre, hogy engem is meglep. Most már csak akkor lépek fel, ha kapok egy értesítést vagy egy levelet, nem is tudom, mikor csináltam olyat utoljára, hogy végiggörgettem volna a hírfolyamot. Nem érdekel semmi ami az ismerőseimel kapcsolatos, sem a szellemesnek szánt kiírásuk, sem a képeik (főleg nem azok a nevetséges szelfik), évek óta ugyanaz a profilképem...stb. illetve a gondolatától kiver a víz, hogy cseten kelljen pötyögnöm valakivel, olyan gyerekes bénaságnak tűnik cseten írkálni valakinek, ahelyett hogy mondjuk gyorsan és hatékonyan felhívnám. Más is van így, van én lettem antiszociális? A mai világban már valamilyen szinten elvárás, hogy az ember facebookon is "pezsegjen"?
2014. ápr. 30. 23:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kapaszkodjatok meg! Nekem nincs facebook-om, és nem is volt! Tökre nem vagyok kíváncsi azokraa dolgokra amiket itt elmeséltek,mármint hogy mi történik facsebukon..
2014. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10.


Nála a pont, hiába volt nyers.

Valóban az a gáz, h másokat kérdezgetsz.

A többibe meg bele se megyek, tudom, h ez az oldal luzergyűjtő, akik attól érzik magukat valakinek, h ők elmondhatják, h nincs Facebookjuk.

Hülyékkel meg nem vitatkozok.

2014. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 kis butus
2014. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkozom a facebook al... Soha sem használtam nagyon, képet sem raktam fel magamról, csak olyan ismerősöm van fent aki érdekel valamilyen szintem tehát kb. 10-15 ember, bár már ők sem érdekelnek. Én csak szánalmat érzek azok iránt akik folyton a facebook on lógnak, és állandóan a hírfolyamot nézik.
2014. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy értesítést kaptam, hogy jelez a telefonom. Te viszont megdöbbentően feszült és dühös vagy.
2014. máj. 1. 13:36
 16/20 anonim ***** válasza:

Minek jöttél ide, ha nem tetszik az igazság?

Vagy csak azért jöttél, hogy megdicsérjünk, hogy te milyen kis értelmes vagy, hogy nem foglalkozol a FB-vel?

Mindkét eset roppant szánalmas...

2014. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Inkább menjél ki játszani a többiekkel... jobban járunk :-)
2014. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Még mindig a saját hülyeségedben forogsz. Nem tudom, miből szűrted le, hogy dicsekedtem, egy teljesen normális kérdést tettem föl és erre írtam, hogy megdöbbent ez a dühös, frusztrált reakció. Ezzel nem a nemtetszésemet nyilvánítottam ki, csupán arra utaltam, hogy nem értem, miért gerjeszted a feszültséget, mi vált ki belőled ekkora indulatot :(
2014. máj. 1. 21:27
 19/20 piriiiiii ***** válasza:
Bennem pusztán a kérdésed első része kelt némi feszültséget, miszerint: normális dolog...? Jézusom, ha már eleve megkérdőjelezed azt, hogy normális-e, ha nem vagy a gépek és az internet rabja, akkor valami Veled sem stimmel, hogy erre itt kell bizonyosságot nyerned, VAGY tényleg dicsekedni jöttél. Számomra ez a két verzió létezik. De sajnálom, inkább a második. Kiprovokálod a kérdésed minden mozzanatában, hogy azt írjuk, ÚRISTEN, komolyan nem használsz facebookot? Zseni vagy!
2014. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na itt egy újabb "nem használom a fb-ot és ettől különb vagyok mint bárki más" típusú ember. Nem nem az a gáz hogy nem tartasz rá igényt, hanem az hogy ezzel kérkedsz. Nekem is van ismerősöm akinek nincs, de nem is beszél róla, nem érdekli. Ha másnak van az se zavarja. De vannak olyanok mint is páran, akik attól érzik magukat jobban hogy szétkürtöljék, ők ugyan nem élnek ezzel. Amúgy meg ahogy előttem írták lehet használni ezt is okosan is meg hülyén is, aztán téma lezárva.
2014. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!