Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy a két...

Az normális dolog, hogy a két macskámmal többet foglalkozom, mint a menyasszonyommal?

Figyelt kérdés
Öt éve velem laknak a cicák, kis kiszolgáltatott állatok. A leendő párom azt sérelmezi, hogy sokat foglalkozom velük és ez az ő rovására megy. Esküszöm, úgy érzem, hogy "féltékeny" a cicákra.
2009. nov. 19. 20:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Izgalmas helyzet. Avasd be a cicákkal való játszadozás fortélyaiba, szerettesd meg vele a cicákat, fedezze fel ő is a cicák különös természetét és időtlenségét, önzetlen dorombolásukat. Hátha sikerül...
2009. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem is van egy párom akinek van 2 cicája, én is szeretem öket ( cicákat ) de a párom ha lefekszik jönnek a takarora és egyik a vállánál, másik a lábánál alszik ( perzsák bentiek ), na engem nem zavar, mert én is imádom öket, és nem vagyok féltékeny, mert ha közelebbi dolog jön, sex, akkor szépen lerakja öket ( nem is jönnek vissza addig ) és nem zavar minket, meg mért is lennék féltékeny? !! Hát én is állatbarát vagyok, mindent meg lehet beszélni, akkor is ha vannak állataink!!
2009. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
71%

Ja és érdekessége a dolgoknak, ha vége a szeretkezésünknek, utána vissza fekszik mindkét cica a helyére ( de ez igy van jol ) attol még én is oda bujhatok hozzá !!! a cicák akkor sem tágitanak :D

Elözö voltam

2009. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi az a "sok"? Mert ha napi 5 órát csak macskázol, az engem is zavarna. De ha gondozod őket, játszol velük, tévézés, beszélgetés közben ölbeveszed őket, az természetes.
2009. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
67%
Normális! A cicák nyilván jobban rád vannak szorulva és talán jobban meg is érdemlik a törődést. Szeretnék a cicád lenni!!!
2009. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
88%
Olyankor szokott az ember féltékeny lenni a macskákra,ha úgy érzi,hogy nem kap elég törődést és szeretetet.Nekem is volt ilyen időszakom,amikor féltékeny voltam a macskákra!:)
2009. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális. Ha a párom feleannyit se foglalkozna velem mint a dögökkel, hát repülne velük együtt. Tudod van egy határ. Ez számomra túlmegy rajta. És nem érzem azt, hogy bennem lenne a hiba, én imádom az állatokat! Volt hogy volt egyszerre 5 nyulam, 1 kutyám, papagájom, 2 futóegerem, szóval tényleg imádom őket. De azért a párom már csak a legfontosabb nekem!!!Szerintem!
2009. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem lenne gond, hogy sokat foglalkozol a cicákkal, de ha ez már olyan szintű, hogy a párod szólni mer érte, akkor tényleg át kéne gondolnod a helyzetet, hogy eleget figyelsz-e rá.
2009. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is az lenne a legjobb ha megpróbálnád bevonni őt is a cicákkal való foglalkozásba. Párom szereti a cicákat de nagyon szolidan. Én viszont imádom őket és mindíg mondogattam neki hogy nézze milyen kis édes és bevontam őt is a játékokba és azóta dögönyözi őket ő is :)
2009. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
44%

Hát nappal még hagyján, mondjuk vacsi után simogatná őket egy kicsit.... na de hogy a közös ágyunkba a dögös befészkeljenek és macskaszőrös legyek én is meg a párna, takaró............ fúj.


Emellett nem tudom mennyi idősek vagytok, akartok e gyereket, de a macskák veszélyesek a terhes nőkre. Tehát egy esetleges családbővítés esetén búcsúzhatsz a macskáktól, mert gondolom a számodra legfontosabbakat (párod és a gyereked) nem tennéd ki a legkisebb veszélynek sem.....



A nyitókérdésre a válasz: nem, abszolút nem normális, és örülhetsz, hogy még van menyasszonyod....és nem hagyott ott.

2009. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!