Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hogy csinálják, hogy...

Azt hogy csinálják, hogy lakás, pénz, munka nélkül is halál nyugodt mindenki?

Figyelt kérdés

én is ilyen nyugodt akarok lenni, ha épp nem tudom a rezsit fizetni, vagy akármi ér!!!


akárkivel találkozom,

van aki az anyjánál él, de nem vihet haza nőt, stb szigorításokkal, inkább csavarog, csakhogy ne kelljen haza menni, szóval ilyen körülmények között, tanul valamit és talán egyszer lesz munkája

más lop csal hazudik, hogy néha legyen pénze, de az albérlete csak azért van még meg, mert egy szerencsétlen öregé, aki nem tudja kitenni, és annak össze vissza törleszt

megint valakinek felmondták az albit mert beköltözik a főbérlő, ezt tudta előre, de nem intézett magának semmit, az utolsó pillanatban fogadta be a családja akik 5-en élnek 30 m2-en


2014. máj. 1. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Úgy csinálják, hogy más felé fordítják az érzékeiket. Az élvezetekbe, semmittevésbe, kényelembe, a biztos tudatba, hogy ha más nincs majd erőszakot alkalmaznak aztán csókolom. Az erősebb kutya jól szórakozik. De ezt nem csinálják túl feltűnően, hogy ne kerüljenek a nagyközönség elé.
2014. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik rokonunk tartozik a banknak 20 millióval minimum, őt sem hatja meg túlságosan, nyugodtan éli az életét.
2014. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 yuda ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az általad felsoroltak közül néhányan nem idegesek. Ez kizárt. Nem mutatják, de az egy más dolog.

Lehet persze némelyik orvosi eset, de egy normális embert zavar, ha feloldhatatlan ellentét van az emberi méltóságának megélésében.

Másik megközelítésem pedig, és ebben már van egy tanácsom, amit nem én találtam ki:

- Amihez van erőd, változtasd meg. Amihez nincs,-ott ússz az árral.

2014. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 orsolyamaroon ***** válasza:
mert az ember lelkét már nem vehetik el:)
2014. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok benne biztos, hogy tudsz bármit is csinálni ez ellen. Én is ilyen vagyok, de ez nálam annak köszönhető, hogy otthon ezt láttam, így neveltek. Szüleim is olyanok, hogy ha valami nincs rendben, akkor egyből úristen baj van! és totál kétségbeesnek.


Tény, hogy én azóta tovább fejlesztettem már ezt és sokszor még akkor is idegbeteg vagyok, amikor már a szüleim is azt mondják, hogy felesleges aggódni.

2014. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A kérdés feltételeivel nincs min idegeskedni.

Ha van lakásod, munkád, hiteled, na, akkor kezd feszültebbé válni a dolog.

Ismered a mondást: no money, no job, no girl, no problem!

2014. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!