Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha egy pasi festi a...

Gáz, ha egy pasi festi a haját? És ha szőrtelenít?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
A szüleid tudják már, hogy homok vagy ?
2014. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

#1 én konkrétan utálom, ha tele a szám szőrrel ;)

35/N

2014. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Egy bizonyos szintig egyik se gáz.

Ha jól áll a választott hajszíned, és nem bzis, akkor nem értem miért lenne gáz.

A szőrtelenítés már kényesebb téma. Szerintem férfiatlan a szőrtelen láb és hónalj.

Az hogy ott lent szőrtelenítesz -e, az csak rád és a partneredre tartozik. Rajtatok múlik, gáz -e.

2014. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem az, illetve ha valaki szerint igen, azzal nem kell foglalkozni, ha Te mást akarsz.

Most nem példálózok a párommal, de ő kissé "durvább" dolgokat csinált, mint a hajfestés (de azt is, hidrogénszőke és narancsvörös is volt a haja) és a szőrtelenítés :D Viszont kicsit sem érdekelte, ez kit zavar. Úgyis szeretett polgárpukkasztani. Manapság már szolidabb, kivéve, ha cosplayről van szó, de az azért más :)

2014. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem gáz, ha szőrtelenít, nekem nem jönnek be a csupaszcsigák, de nem én vagyok a barátnőd. Ha olyannal jársz, akit nem zavar, akkor nem gáz.
2014. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

"#1 én konkrétan utálom, ha tele a szám szőrrel ;)

35/N"


Hogy miket nem veszel a szádba... ;)

2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. Parom is teszi mindkettot bar neki extrem stilusa van.
2014. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan gyapjas a seggem is, hogy minden hátrányával együtt is felüdülés kipusztítani néha, nem beszélve a higiéniáról. Hónalj ugyanez, csak ott nyilván nem a budipapíron spórolsz, hanem a dezodoron, és még a hasznos időtartama is jobban közelít a reklámban lobogtatott képtelenséghez. A cerka pedig a kísérletezést szereti: hol így, hol úgy... Egy kis divatbemutató a nagyon-nagyon hálás, egyszemélyes közönségnek (nem nekem gyökér:). A mellkasommal szerencsésebb vagyok, nem annyi van, hogy fűtsön, és szép, keskeny vonalban fut a bázisig. A karom és a lábam így a korral eléggé kezd "túl szőrösnek tűnni" (ha egyáltalán van ilyen), de nem fűt, meg egyébként is komolyan megrettennék magamtól, ha nekiállnék epilálni őket... A fej pedig akkor jó, ha kevés vele a macera. Korábban összekötve hordtam hosszú hajat, mert jó volt, mostanában pedig dúrom le géppel egy-kéthetente, mert szerintem még jobb. Festeni nagyon nem kell, talán ha őszülget, meggondolom, de inkább meglátom abban is a szépet szerintem, mert Isten ajándékába nemigen kötnék bele akkor se, ha nem hinnék benne, mert ki tudja, mi van, ha mégis... :)
2014. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz:) Az én párom is festi a haját és itt-ott szőrtelenít, de egy szóval se mondaná rá senki, hogy b*zis lenne. Persze a kar, láb szőrtelenítés egy pasinak tényleg nem túl férfias, de pl hónalj szerintem nyáron megengedhető.
2014. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég bu zis ha egy fiú festi a haját, persze ez azon is múlik, hogy milyen színűre és mennyire. A szőrtelenítés, ha valaki teljesen borotválja a lábát meg úgy az egész testét, az szintén kicsitnagyon bu zis. Persze ez is múlik, hogy kikkel veszi körbe magát az ember, mert ilyen kis 60 kilós páváknak meg buzeráns emósoknak még menő is lehet.
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!