Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek, ha egy pasi szőrtelenít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát a kérdésem az lenne,hogy mi a véleményetek arról a pasiról,aki heti rendszerességgel borotválja a mellkasát,hasát,hónalját és a szemérem környékét?Gáznak tartjátok vagy el is várjátok?Illetve az mennyire zavar titeket ha a lába és a feneke viszont szőrős?

Kort is írjatok légyszíves!

Köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 27. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a csupasz meztelencsigákat!


Ha nem erős a mellkasodon és a hasadon a szőr, akkor nem hiszem, hogy le kéne borotválni, viszont ha nagyon erős akkor igen, de inkább gyxantázd, mert még erősebb lesz...


Ha egy pasinak le van borotválva a hónalja, én attól hányingert kapok. Undorító a pasin a supasz hónalj... ( jó azért ne legyen olyan hosszú)


A fanszörzet meg nekem mindegy, az annyira nem érdekel :D


De egy pasin legyen szőr! Azért férfi!

2014. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Számomra az a férfi aki szőrteleníti magát az nem férfi. Innentől már nem is érdekel.

Egy férfi legyen szőrös. Oké, ha a hónalját leszedi, az még belefér, de a mellkasát? lábát?hasát??? Hiszen ez olyan férfias, és vonzó ha szőrös.. Csupasz férfi nem egy szép látvány még akkor sem ha jóképű..

Megjegyzés: Ne keverd az iszonyú szőrös férfiakkal, mert a szőrzetnek is van egy határa. Azért csubakka se legyen az a férfi.

23/N

2014. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én férfiként az arcom/seggem (legalábbis a kijáratnál), p@csomet, hónaljamat szoktam borotválni.


Ezek a szőrök nem higiénikusak. Nincs aki kedvéért megtartanám ezek közül bármelyiket is.

2014. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen szőrös....no nem mint a dzsungel, hanem izlésesen, igényesen. Nem várom el sehol hogy teljesen csupasz legyen, elég ha ápolt és igényes :)
2014. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

elvárom, a szőr gusztustalan nem vagyunk már majmok!


16/L

2014. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha csak rövidre vágja, mert a dzsungel bizony nem szép sehol sem, még a mellkason is jobban mutat, ha nem félméteres csigák lógnak róla, de nem is csupasz. Amit a borotválásban utálok, az az, hogy másnap már borostás lesz és hát a borostás mellkas, hát, fenék elég kiábrándító. Max. géppel vágja rövidebbre, tartsa karban, de ennyi.

28

2014. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fúj.
2014. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem várom el, megértem ha mondjuk a hónaj zavarja és az leszedi de a mellkast, hasat szerintem teljesen felesleges.
2014. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nagyon szőrösség zavar..



de a borotválás jobban..

szúr.. nem tudnám elviselni, ha a mellkasa és hasa szúrna..

úgyhon nem gáznak, hanem taszítónak tartom..

egy férfi férfi, másodlagos nemi jelleggel.

akkor ha már leszedi, akkor gyanta


igaz jobban tetszik, ha van mellkasszőre egy férfinek..


viszont legyen ápolt, tehát a fanszőrzetet is lehet ápoltra nyírni, a hónaljszőrnek sem kell kilógni a póló alól...


a borotválás egyedül mellkason, hason lábon (fenéken van aki csinálja?) zavar


a szemérme is jobb nekem (!), ha enyhén szőrös...

2014. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amikor összejöttem a párommal ő borotválta a mellkasát. Hát mitmondjak...Utáltam a mikor aludtunk és hozzám bujt. Egyszeruen nem lehetett kibirni annyira szurt.Most már leszoktattam róla. Engem egyáltalán nem zavar ha szőrös a pasi,de persze mint azt előttem is mondták csak mértékkel.
2014. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!