Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig azt hittem, baj van...

Eddig azt hittem, baj van velem. Kezd kiderülni, minden rendben van sőt a génjeim majdnem Elitnek mondhatóak, intelligenciám legalabb átlagos, stb Most mit csináljak? Milyen élet vár rám igy?

Figyelt kérdés

Szoval jolnevelt, jo hazbol valo, jo erzesu tiszta érzésekkel, irodalom iranti rajongassal, rendet rakok magam utan a vonaton, elozekeny vagyok az emberekkel stb beszelek nyelveket

De sajna pont valtak a szuleim es csak erettsegim van. Van egy nagy hazunk persze terhes. Most mit csinaljak?


2014. máj. 4. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek olyan, hogy majdnem elit gének ...

Amúgy meg csináld azt, amit eddig: éld az életed és igyekezz a lehető legjobb körülményeket megteremteni legalább saját magadnak.

Egyelőre csak tanulással érhetsz el valamit, szóval egyértelmű a dolog: olyan szakmát kell szerezni, amiből meg is tudsz élni.

2014. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S mi is akkor a valós problémád?
2014. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Most akkor az a bajod, hogy nincs bajod?!

Komoly...


Első körben azt tudnám tanácsolni, ha már magyar nyelvű billentyűzeted van, akkor légy oly bájos használd azokat a teherbeqrt ékezetes karaktereket, mert elég nagy roncsderbi olvasni egy ilyen fosömlenyt, ráadásul egy irodalomért rajongótól meglehetősen ciki is.

2014. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az elit genomból telhetett volna annyira, hogy megtanulsz normálisan írni. Bemutatom vessző urat: -> , <- Nem lesz semmi különös: ez az élet és te most kezdesz belekóstolni: kezd minden letérni az idealizált papírformai útról. Megtanulsz improvizálni, édesem.
2014. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na nem nincs magyar billentyuzetem :)
2014. máj. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!