Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc (ál) értelmis...

Melyik a kedvenc (ál) értelmiségi fajtád?

Figyelt kérdés

1.Az antifacebook, aki minden Facebook kérdésnél kérkedik, h neki nincs, meg h mekkora szar, meg h ő mekkora király ezért és mindenki más hülye, aki esetleg fent van.

Egyébként egy lájkirigy, sértődött bohóc, akinek senki nem lájkolta a képét így kitalálta, h őt nem is érdekli mert tiszta hülyeség a lájk.

Van a soft edition, akik félve elismerik, h van reg, de nincs kint kép meg csak pár ismerősük van:D

2.A "nekem nincs TV-m" féle, aki hiába az a kérdés, h "xy rajongók, mi a véleményetek?", mégis leírja, h neki nincs TV-je, mert ettől érzi magát valakinek.

Persze mikor megkérdezik, h mindez kit érdekel akkor besértődik és nekiáll osztani az észt, h akkor is ő az értelmiségi, mert csak.

3.Hasonló a "Nincs Tv" verzióhoz.

Általában ő minden művészfilmet ért és istenít, amit mások kalap szarnak tartanak, joggal.

Élvezi, h szemben áll a tömeggel, egyetlen érve, "h mert nem értitek, mert nektek a Való Világ való!!44"

4.Még mindig a Tv, aki szerint mekkora szar a VV, de vágja az egészet oda vissza és minden egyes Youtube videó alatt veri magát, mert hát ugye ez sokkal értelmesebb tevékenység:)


Ha esetleg van kedvencetek írjátok le!;)



2014. máj. 6. 07:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemek az 5. a kedvencem, aki az összes (ál)értelmiségi fajtát elemezgeti, ahelyett hogy a saját dolgával törődne. :d
2014. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor tőled úgy kérdezem, h melyik alapján ismertél magadra?

Szerintem a 2. csoportba tartozol.

2014. máj. 6. 08:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1gyel értek egyet. Nagyon ráérősnek és sötétnek kell lenni egy ilyen kérdés kiírásához. És az ítélkezésen és a gúnyos epés károgáson kívül valószínű semmihez nem értőnek. Jobbulást, kérdező!
2014. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A nincs TV-m dologról annyit, hogy nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek van nem csak TV-je, de kábeltv előfizetése is, közben meg sosem nézi, mert ha van egy kevés szabadideje, akkor inkább letölt egy filmet a netről, vagy híreket olvasgat, a TV-ben meg lutri, hogy épp mi megy. Ehhez képest sokkal vállalhatóbb szerintem az, hogy nekem és még sok más embernek nincsen TV-je, annyira nem nagy a lakás, hogy díszként foglalja a helyet, amúgy meg a 21. században már teljesen haszontalan, ma már hozzá vagyunk szokva, hogy ha valami kell, akkor egy klikk, és nem pedig kivárni, hogy mondjuk péntek este 8-kor van egy jó film, amit érdemes megnézni.


Ami a VV-ot illeti, én jelenleg nem ismerek olyan embert, aki bevallja, hogy nézi (mondjuk nem is tudom felfogni minek nézné bárki is, amikor még újdonság volt a BB és a VV, akkor ok, de most mi érdekes lehet még benne?), ez vagy azt jelenti, hogy senki sem nézi, vagy azt, hogy 90%-ban fikázók nézik, és tagadják.

2014. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszát adom.
2014. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én meg még mindig az elsőnek írt válaszomat adom, tehát akkor azt írjátok le, h melyik csoportba tartoztok!

Mondjuk érdekes, h a 4. hozzászóló is a TV csoportba tartozik.

Lehet ez valami alap és a többi meg ráépül?

2014. máj. 6. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát kérdező te s*gg hülye vagy.
2014. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez egy igazán értelmes hozzászólás volt.

Erről beszélek, lehordasz mindennek és akkor te vagy az értelmiségi.

Ez is azt bizonyítja, h magadra ismertél és most bedurciztál!

2014. máj. 6. 11:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De utálom az ilyen embereket mint a kérdező, tipikus s..ggfej, akivel ha nem értesz egyet, akkor te vagy "kategorizálva" :D
2014. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, te se értesz velem egyet és seggf***jezel.

Szerinted akkor különb vagy tőlem?

Persze a kérdéseimre nem válaszoltok, mert talán akkor gondolkozni is kellene és rájönnél, h igazam van.

Na menjél inkább és hívd fel az egyik barátodat, h neked nincs Facebookod és te milyen különleges ember vagy ezért.

2014. máj. 6. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!