Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A trendi divattal jött be a...

A trendi divattal jött be a keménység is?

Figyelt kérdés

A média állandóan a Háda meg a Westend, Roland divatház ruháit reklámozza, műsorokban is ez van. Tehát az tapasztalható is, hogy egy új divat korszakba léptünk.


És a nők is a keményebb (izmos, borotvált mellkasú modell kinézetű férfiakat, sármos férfiakat részesítik előnyben). Tehát a keménységre mennek a nők. Nem csoda, hisz a médiában is ilyen modell alkatú férfiakat és csontsovány vagány nőket mutogatnak.


Én próbáltam a romantikát, vágyat a nők után, de észre sem vettek a nők. Tehát látszik, hogy ez a kor már lejárt.


Az én időm már lejárt.



2014. máj. 6. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Keménység ide vagy oda, mindenki romantikus, megértő férfira vágyik. :)
2014. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos sem a való életben, se ma facebook-on nem látszott.
2014. máj. 6. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hülyén hangzik, de vannak még olyan lányok, akiknek férfi kell (amihez hozzátartozik a romantika is) és nem "borotvált mellkasú modell kinézetű férfiak".

Csak ritka az ilyen, meg kell találni.

2014. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Főleg az éjjel-nappal, budapest követőknek. Azok meg éppen kemények, meg olyan menők, hogy az egész kivarrt mellüket mutatják (szereplők). Ott a divat a cél.
2014. máj. 6. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Éjjel-nappal Budapest egy sorozat, nem a valóság. :(

Lelépek, nem írkálom tele a kérdésedet.

2014. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A média általában egy kisebbség életérzését közvetíti. Nem kell belőle általános következtetéseket levonni. Járj nyitott szemmel a világban.
2014. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz. Ne olyan emberekkel ismerkedj, akik a média szintjén mozognak, mert azok olyanok is sajnos. Én egy olyan nőt sem ismerek, akinek az általad leírt típus jönne be, sőt. A legtöbbünket kirázza tőlük a hideg.

24/l

2014. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!