Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most már elfogadnak és nem...

Most már elfogadnak és nem nevetnek ki?

Figyelt kérdés

Eddig visszafogottabb voltam, és nem hódoltam a divatnak, márkának, amit a média sugároz. Nem érdekelt az éjjel-nappal Budapest műsor sem. Pedig a saját falumban is mindenki az szerint a műsor szerint öltözködik és viselkedik. Okostelefonba fényképezkedik.


Én inkább a belső tulajdonságaimat emeltem ki mindig a facebook-on, és emiatt sokan kinevettek, ha megláttak az utcán.


De most vagányra vettem a figurát a facebook-on, és most már csakis a külső tulajdonságra hajtok. A belső mostantól nem érdekel. Csak hogy menő legyek és haladjak a többivel.


Míg nem voltam vagány, addig a facebook-on sem like-oltak és a való életben sem vettek soha észre.


Mostantól ne magamat adom, remélem, így már beillek a modern, és trendi társadalomba.



2014. ápr. 23. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mostantól én is márkás ruhákba fogok járni, veszek egy okostelefont és éjjel-nappal fényképezem magam és facebook-ozom rajta.


De lehet, hogy az is volt a bajuk, hogy én soha nem is használtam smiley-kat. Majd ezeket is megtanulom.

2014. ápr. 23. 23:01
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
De igen, sőt még majomnak is fognak nézni.
2014. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez tükörkép! Ugyanazt csinálom, amit a média erőltet rá az emberekre.


Legalább ők is látják, hogy mi van? Én is ilyen vagyok. Mert a legtöbben csak a média hatására menőznek.

2014. ápr. 23. 23:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érvényesülünk, ha megyünk egymás után, beállva a sorba.
2014. ápr. 23. 23:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a jó, amit a médiában látsz. Sőt. Kiszel Tünde, Győzike, Pákó féleségre van igény a mai világban. Elég szomorú, hogy nem az értékes belső a fontos.
2014. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Elárulok egy titkot: ők visszafelé haladnak. Azért ez kemény, hogy ekkora trendesítő ereje van annak a sz/\arnak (éjjöl napól - budapeste).


Át kell vészelned ezt az időszakot. Addigis, barátkozhatsz idősebbekkel. Mihamarabb szakadj el a falusi közegtől - ez nem jelnti a gyökereid megtagadását, sem nem arculcsapása a szüleidnek - mert irdatlan módon korlátolttá képes tenni egy ilyen közeg. Már most is, eleve több vagy náluk, miért akarsz lesüllyedni a szintjükre? Oké, elfogadás, társas lény vagy te is, mert embernek születtél, én értem. Csak aztán nehogy úgy maradj..

2014. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 23. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szarkasztikus tükörképnek szánod nekik, hát nem fog bejönni. Nem fog.
2014. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szívből remélem, hogy ez csak kamu. A fa*z kivan már a divatköcsögökkel.
2014. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj csak ezt ne!

Ha eléggé márkásak a cuccaid és nyagyon helyes/dögös vagy, menő a szöveged, te lehetsz az alfa, aki mindinki ismer és csodál.

De biztos ezt akarod? Azt írtad szerencsére még nem vagy olyan, mint az a sok felszínes páwa/ri.banc.

Ha tegyük fel beválik és fontos ember leszel, jól fogod tőle érezni magad? Jó lessz napi 24 órában megjátszani magad, és folyton a véleményükön izgulni, mikor mondasz egy szót? És nehogy azt hidd sokáig meg tudod örizni így a személyiséged, meg ezt a belső fontos dolgot, egy idő után nem csak külsőre leszel más.

Szóval jól éreznéd magad ilyen emberek között?

És ha nem lenne sok emberben ez a kövessük a tömeget ösztön, mint a birkáknál, nem is állna fent ennyire ez a helyzet. De ez végső soron akkor is saját döntés, szóval nem hibáztathatod a médiát mindenért. Annyira utálom mikor egy normális emberből ilyen lesz, csak a rossz környezege hatására.

Én inkább lennék magányos, mint felszínes emberekkel.

De annak sem kell lenned, léteznek más helyek is a faludon kívül!

Mindenhol lesznek ilyenek is, de nem mindenki látja így a világot.

14/L

2014. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!