Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előre is elnézést a szokatlan...

Előre is elnézést a szokatlan kérdésért. Elolvasod?

Figyelt kérdés

Csak szerintem ijesztő?

...ha valaki hangokat hall,

...enne emberhúst,

...és elrakná azt a "darabot" ,amit kiharaptam a számból?


Leírom Bővebben: A barátomról van szó. Nyáron egy este teljesen bepánikolt a szabadban, szinte engem nézett hülyének, hogy én nem hallom azt a hangot ,amit szerinte "egy hatalmas darázs" ad ki, ami a háta mögött van... Persze teljesen nyugodt környék, csend volt. Ő meg reszketett a félelemtől, a kapucniját fogdosta, mert úgy gondolta, a háta mögött rejtőzik a hatalmas "lény" ,ezért nem látja... nyugtatgattam, de kellett neki kis idő mire lenyugodott. Azt mondta halálfélelme volt akkor. Engem is eléggé megrémített ez az eset, mert amúgy én vagyok a "félősebb", tehát ,úgy gondoltam ,ha ő fél ennyire, akit még soha nem láttam megijedve, akkor már tényleg van ok rá... Túl nagy hatással volt rám ez a dolog, pár napig csengett a fülem az eset után ,mintha meghülyültem volna.


Már voltak máskor is furcsa dolgai, de próbáltam figyelmen kívül hagyni őket. Tegnap viszont, amikor (előre is elnézést) annyira ráharaptam a nyelvemre, hogy egy kis darab (kb 1mm) lejött, poénból azt írtam neki (nem volt velem akkor), hogy hnap elviszem. Ő pedig teljesen komolyan vette ,és megörült neki, azon gondolkozott, hogyan kéne tartósítani ,hogy "örökre vele legyen"..........

Ezekután jutott eszembe ez a nyári eset,és ...Kíváncsi lennék, mit gondol ,aki ezt elolvasta. Nem lehurrogást, lehülyézést szeretnék hallani, hanem értelmesen megfogalmazott véleményeket.

Köszönöm!



2014. máj. 7. 18:36
 1/10 Kegyetlen Igazság válasza:
89%
Most a barátod vagy elmezavarodott, vagy egyszerűen csak imád poénkodni veled.
2014. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem poénkodik. minden egyes alkalommal meggyőződtem róla.
2014. máj. 7. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ő is csak poénból írta.Miért gondolod hogy teljesen komolyan vette?
2014. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez igaz, akkor elmebeteg, egyrészt skizofrén, másrészt más baj is van vele, majd a pszichiáter megmondja.


Ja, és ne maradj kettesben vele egyedül, soha nem lehet tudni.

2014. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert utána megbeszéltem vele a dolgot, és kicsit zavartan de elmondta h az is én vagyok, ezért neki kellene.
2014. máj. 7. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Azta büdös...

Skizofrén és kannibál is? Ez igen. Ki kéne vizsgáltatni.

2014. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
korábban már volt pszichiáternél, ott azt írták róla h szociopata..
2014. máj. 7. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Drogozgat is néha, ugye? A darazsas eset ezt támasztja alá.
2014. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
régebben csinálta...már nem
2014. máj. 23. 02:38
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Az mindegy, hogy már nem. Aki drogozott valaha, mindig drogos marad. Évekkel később is lehetnek flashbackjei, amiből hallucinál különböző dolgokat.
2014. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!